אהבה מסוכנת: בן 19 דקר על רקע רומנטי : " הדקירה יצרה קרע של הטחול ועומק של כשלושה סנטימטרים".

חדשות רחובות - אילוסטרציה: הארכת מעצר - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אהבה מסוכנת: בן 19 דקר על רקע רומנטי : " הדקירה יצרה קרע של הטחול ועומק של כשלושה סנטימטרים". יחד עם הנאשם נעצרו שני מעורבים ככל הנראה לשווא. עו"ד אביחי חג'בי: " חבל שאך בחלוף תשעה ימי מעצר הגיעה משטרת ישראל – תחנת רחובות למסקנה שהייתה ידועה לנו".

 

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שלישי) כתב אישום אל בית משפט המחוזי בלוד נגד תושב האזור בן 19 שנאשם בדקירת אחר על רקע סכסוך עם בת זוגו לשעבר של הדוקר. מכתב האישום עולה כי בתאריך 31,3,2021 בשעה בשעה 00:30 הגיע הנאשם בן ה-19 יחד עם חבריו כשהוא מצויד בסכין אל פארק המדע (מול אולם שמים כחולים). הנאשם ניגש אל הקורבן, אמר לו "בוא שניה" ומיד לאחר מכן דקר אותו במותן שמאל. לאחר המתואר התפתח עימות בין הנוכחים במהלכו נדקר הקורבן בישבנו.

 

סכין.תמונת אילוסטרציה

לאחר זמן קצר פונה המתלונן אל בית חולים קפלן שם נותח בהרדמה מלאה ואושפז במשך חמישה ימים. כתוצאה מהדקירה נגרמה לקורבן לצרציה בטחול בדרגה 4, תעלת הדקירה חצתה את שרירי דופן הבטן ואת הטחול ויצרה קרע דרך הקוטב התחתון של הטחול לעומק של כשלושה סנטימטרים, עם מוקד דימום פעיל בשלב עורקי. מעצרו של הנאשם כאמור הוארך עד החלטה אחרת והוא יתמודד מול סעיף של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות לפי סעיף 333 לחוק העונשין.

עו"ד איתי בן נון

סנגורו של הנאשם עו"ד איתי בן נון מטעם הסנגוריה ליווה את מעצרו של הנאשם ועתה הוא מתכונן להתמודד מול כתב האישום החמור.

לחדשות "רחובות ניוז" נודע כי מרגע המקרה, נעצר הנאשם ושניים מחבריו, מעצרם הוארך מעת לעת ורק כעבור תשעה ימי מעצר השכילה המשטרה להבין שלשניים לא היה כל קשר לביצוע הדקירה. השניים כאמור שוחררו אל ביתם ללא תנאים.

 

עו"ד אביחי חג'בי

עו"ד אביחי חג'בי שמייצג את אחד המעורבים מסר בתגובה: "מתחילת הדרך טענתי כי מרשי הותקף ולא היה לו חלק בתקיפה. חבל שאך בחלוף תשעה ימי מעצר הגיעה משטרת ישראל – תחנת רחובות למסקנה שהייתה ידועה לנו כבר מהיום הראשון. אני מקווה שפרקליטות המדינה תסגור את התיק בעניינו של מרשי באופן מיידי"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *