אוהדי שעריים: שמישהו יגאל אותנו מיסורי הקבוצה הזו

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הפסד משפיל,באמת משפיל 4:0 לעירוני ראשון לציון .שלא לדבר על תצוגת כדורגל מבזה של מכבי שעריים .גם גדולי האופטימים כבר לא מאמינים בסיכוי הקבוצה לשרוד בליגה הלאומית

גם ניצחון גדול בשבוע הבא לא ישכיח את הבושה הזאת כפי שהייתה אתמול באצטדיון הברפלד בראשון לציון . אבל האמת. השאלה שצריכה להישאל .מה תהיה ההשפעה של היכולת הירודה שמצייגה הקבוצה לקראת העונה הקרובה ?לא תהיה לתבוסה הזו הרבה מה לשפוך אור לגבי העתיד,היות וסימני הירידה הופיעו כמה מחזורים קודם לכן . כרגע יותר מדאיגה כל ההתנהלות מסביב של המועדון הזה. ואם נקרא לילד בשמו,פשוט בושה שנותנים לאנשים שלא מבינים דבר בכדורגל לנהל את העסק. השכונה בשעריים חוגגת לאורך כל העונה עם החלטות חסרות היגיון של החתמת שחקנים וחילופי מאמנים בקצב מסחרר לא עשו טוב למועדון הרחובותי.

אומרים שמי שמוליך בראש תמיד נושא באחריות ,אך אי אפשר לבוא רק לאופיר חיים בתלונות כאשר השחקנים על כר הדשא משחקים ברכות ללא כל התחייבות כלפי המועדון .כפי שהיה אמש בראשל"צ , כאשר הכחולים כלל לא מראים סימנים של קבוצה הנלחמת על חייה ובמיוחד הדברים מתכונים לשפת הגוף של ה-11 שנמצאים במגרש.
אולי זה יהיה אלדד פרי, ואולי בסוף הלחץ של האוהדים . מישהו יהיה חייב לשים סוף להפקרות של שחקני מכבי שעריים על כר הדשא.אם בשעריים עדיין מאמינים בהישרדות בליגה הלאומית הם חייבים לתת לשחקנים הצעירים של האגודה ללבוש את החולצה הראשונה .
אם פרי עדיין זוכר לאוהדים חסד נעורים הוא צריך לעשות צעד אמיץ ולשלוח את כל השחקנים הביתה כבר היום. לחיים כנראה, עדיין אין את האומץ לעשות זאת לבדו, ולכן מישהו חייב לבצע המתת חסד כדי לגאול את הקבוצה מיסוריים או לפחות כדי להפסיק את יסוריי הקהל השערוקי.
שכבר די השלים עם הירידה לליגה א' ורוצה לראות לנגד עיניו שכירי חרב ולא אוסף של שחקנים נטולי יכולת וחסרי אחריות . מתוך מחשבה לבנות את הדברים מחדש ,אפילו בליגה נמוכה יותר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *