אופניים כסמל סטטוס בישראל

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בתוך שנים ספורות תהפוך הרכיבה על אופניים לסמל סטטוס בארץ. חנות האופניים e-fun ברח' מנוחה ונחלה 58 המתמחה בענף האופניים נותנת מענה מקצועי מקיף בכל הקשור לעולם הרכיבה . במקום תזכו לייעוץ, מכירה,שירותי טריידאין ומעבדת תיקונים לכל סוגי האופניים, אופני הרים,BMX וחשמליים.בנוסף ניתן לרכוש בחנות גם אביזרי רכיבה.

בעיני רוכבי האופניים לא מדובר בעוד ענף ספורט, אלא בתרבות שלמה בעלת מאפיינים ייחודיים: זו סוג של דת עם שפה מיוחדת וסמלים לרוכבים, שרואים עצמם כקהילה לכל דבר,ההתרחשויות הן לא רק בשטח ובכביש, אלא גם במרחב הווירטואלי. אפשר לשאול ולקבל תשובות על הכל, במגוון פורומים פעילים בנוסף,יש לרוכבים גם איגוד משלהם, מגזין, כנסים וכמובן ז'רגון ייחודי הכולל מושגים כמו "דורי דורי" (רכיבה ישר ב"דוך"), "הקלטה" (חיבור נעלי הרכיבה לפדלי הקיפס) ו"בובינג" (תנועת הנדנוד של המתלה האחורי או הקדמי שנגרמת עקב תנועות הדיווש של הרוכב).
כיום, קהילת רוכבי האופניים הנה ציבור שלם, מתלמידי בית ספר/תיכון סטודנטים ואפילו משפחות רוכבים על אופניים למטרות יומיומיות, ולא רק למטרות פנאי, והתחזוקה הולכת ונהיית יקרה וכמו רכב צריך את האדם שתוכל לסמוך עליו שייתן לך את המחיר והשירות לא רק למכירה עצמה אלא גם בשביל התחזוקה השוטפת של האופניים.

רחובות היא עיר מתאימה ביותר לרכיבת אופניים מבחינת הגודל, הטופוגרפיה והמרחקים ממרכזי התעסוקה והתחבורה. למסלולי רכיבת אופניים ברחובות לחץ כאן
עירית רחובות מקדמת תחבורה בת קיימא ולמעלה מ- 100 ממתקני חניה לאופניים הותקנו ברחבי העיר, במטרה לשפר את חזות העיר ולעודד את השימוש באופניים ככלי תחבורה נוח, בריא ולא מזהם.
עירית רחובות גם מקדמת לתושביה פרויקטים בנושא רכיבה על אופניים, אחד הפרויקטים החדשים של עיריית רחובות הנה ההחלטה לקיים שיעורי נהיגה לתלמידי בתי הספר בעיר, הכוללים הדרכה עיונית והדרכה מעשית ברכיבה על אופניים חשמליים​

E-FUN,חנות קטנה ומשפחתית ברחוב מנוחה ונחלה 58, רחובות, הנותנת שירותי ייעוץ, מכירה,שירותי טריידאין ומעבדת תיקונים לכל סוגי האופניים, אופני הרים,BMX וחשמליים.ניתן לרכוש בחנות גם אביזרי רכיבה.

E-FUN, יוצאת במבצע מיוחד עבור קהילת הסטודנטים הלומדים ברחובות והן גולשי אתר רחובהוט

10% הנחה בקניית אופניים חשמליים/אופני רכיבה מקצועיות או 400 ש"ח מתנה ברכישת אביזרים, לבחירתכם!!!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *