אושרה הקמת גינת משחקים במרכז לגיל הרך בקרית משה במימון של 132 אלף שקל ע"י ג'ויינט ישראל

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ג'וינט ישראל הוא ארגון א-פוליטי הפועל בשותפות עם הרשויות המקומיות, וכן עם תורמים מהארץ ומהעולם. הארגון מאתר צרכים בקרב הקבוצות שלהן הוא מחוייב, ויחד עם שותפיו מפתח תכניות חברתיות הנותנות להן מענים. ילדים ונוער בסיכון ובני משפחותיהם גדלים למציאות נוחה יותר וכמובן גם עולים חדשים המפלסים את דרכם במציאות חדשה.הגינה החדשה תשמש לצורך שיקומי של המרכז לגיל הרך בשכונת קרית משה.

ארגון ג'וינט ישראל-אשלים, הוקם בשנת 1998 כשותפות אסטרטגית בין ג'וינט ישראל, ממשלת ישראל והפדרציה היהודית של ניו יורק. הארגון הוקם כדי להתמודד עם אתגרי הפיתוח ובניית מענים ושירותים למען אוכלוסיות ילדים, נוער וצעירים במצבי סיכון ובני משפחותיהם – החל מגיל לידה ועד גיל 25.

למימוש מטרה זו,  פועלים בג'וינט ישראל-אשלים להרחבת מגוון האפשרויות הקיימות למיצוי ההזדמנויות והיכולות של הילדים, בני הנוער, צעירים במצבי סיכון ובני משפחותיהם, ברמה האישית המשפחתית והחברתית גם יחד.

ולשם כך העביר הארגון תב"ר (תקציב בלתי רגיל) לעיריית רחובות בגובה 38 אלף דולר השווים 132,240 אלף שקל במטרה להצטייד ולהקים בשכונת קרית משה בעיר גינת משחקים במרכז לגיל הרך בשכונה  . יש לציין שהכסף כבר הגיע לקופת העירייה וכעת צריך להפקיד אותו על מנת  שיהיה אפשר באמת לבנות את אותה גינה שתשמש לצורך שיקומי של ילדי הגיל הרך במקום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *