אחות של דיאנה ז"ל ספדה: " אלחם כדי שלא יקרה לעוד נשים מה שקרה לך, אני מקווה שכל אחד יצטרף למאבק הזה".

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אחות של דיאנה ספדה: " עכשיו מה שנשאר לנו ממנה אלה ארבעת הילדים המהממים שאנחנו ניקח עליהם אחריות. אני לא אשתוק ולא אנוח עד שלא אנציח את זכרונה כמו שצריך. אלחם כדי שלא יקרה לעוד נשים מה שקרה לך, אני מקווה שכל אחד יצטרף למאבק הזה".

(צילומים: רחובות ניוז)

מסע הלויה הערב בית העלמין גורדסקי

מאות בני משפחה, אנשי ציבור וחברים הגיעו ללוות את דיאנה רז בת ה- 35 שנרצחה לעיני ארבעת ילדיה השבת, בביתה שביישוב נעלה על ידי בעלה אמיר רז. בהלוויה השתתפו חברת הכנסת מירב מכאלי, חבר המועצה גיא צור, וחברת המועצה קארין ברגינסקי יחד עם אפרת דיל, ראש מועצת מטה בנימין ישראל גנץ ועוד רבים שלא מצאו מילות נחמה למקרה הטראגי. בני משפחתה ספדו לה בזה אחר זה.

האם במסע הלוויה לקבורת ביתה

אחותה אמרה דברי הספד היא קראה לכולם להצטרף למאבק: עכשיו מה שנשאר לנו ממנה אלה ארבעת הילדים המהממים שאנחנו ניקח עליהם אחריות. אני לא אשתוק ולא אנוח עד שלא אנציח את זכרונה כמו שצריך. אלחם כדי שלא יקרה לעוד נשים מה שקרה לך, אני מקווה שכל אחד יצטרף למאבק הזה".

אמה ואחותה של דאינה ז"ל באולם ההספדים

קרובי משפחתה סיפרו כי הלוויתה נערכה כאמור בבית העלמין רחובות מאחר ובבית העלמין תל אביב לא ניתן היה לקבוע מועד קבורה להיום (ראשון) והעיר רחובות קרובה יחסית אל ביתם.  המשפחה כאמור תשב שבעה בביתם שבשכונת תל כביר בתל אביב.

יהי זכרה ברוך.

קארין ברגינסקי ואפרת דיל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *