אחרי התבוסה 0:5 שהנחילה מרמורק לראשל"צ,אייל ברקוביץ' יפנה להתאחדות לבדוק את כשירות המשחק

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הפועל מרמורק הביסה את עירוני ראשל"צ 5 – 0 במסגרת הליגה הלאומית בכדורגל. אייל ברקוביץ', מבעלי הקבוצה מעיר היין, הודיע בסיום ההתמודדות שיפנה להתאחדות שתפתח בחקירה כדי לבדוק אם הופעל לחץ על שחקניו להטות את המשחק.

בעלי ראשל"צ  הפתיע אתמול (שישי) את צופי ערוץ הספורט ששלח מסרון לחברו הפרשן אייל לחמן בשלהי התכנית ערוץ הקיבוץ של הליגה הלאומית, כי הוא לא  יעבור לסדר היום על ה-5:0 שספגו שחקניו מהאדומים מרחובות ויבקש מההתאחדות להפעיל את משרד החקירות 'ויצמן יער', שיבדוק את כשירותו של המשחק.
כאמור,בעלי הפועל ראשון לציון, אייל ברקוביץ, לא אהב בלשון המעטה את שראו עיניו לנוכח היכולת הירודה שהציגו הכתומים במהלך 90 הדקות שהסתיימה בתבוסה צורמת של 5:0 מול החבורה הצעירה של ניסן יחזקאל. שגרמה לקהל המקומי להתבטא כנגד אחיו,המאמן ניר ברקוביץ' והן כנגד אביו ,זאב ברקוביץ' שנכח ביציע הכבוד וספג את כל האש מצד האוהדים כבר במהלך המחצית שהתוצאה עוד הייתה 3:0 לזכות מרמורק.            לאור התפתחות הדברים והעובדה כי לעד אותו מפגש ספגה הקבוצה 16 שערים בלבד ב-18 משחקים ,אך במשחק הנוכחי היא הוציאה לא פחות מחמישה כדורים מהרשת ,דבר שעורר סימני שאלה אצל כדורגלן העבר שידוע בלשון החדה שלו ואחד שלא שומר דברים בבטן.  "הקוסם" מתכוון לפנות להתאחדות לכדורגל בתחילת השבוע וזאת  על מנת שזו תפעיל את משרד החקירות ‘ויצמן יער’, כדי שתבדוק את כשירות המשחק.

שי נובלמן שדר ערוץ הספורט ששידר את המשחק אמר  מאוחר יותר "ראיתי  את כל המשחק.ראשון נראתה רע הגנתית. היתה פעלתנית 90 דק בחלק ההתקפי בעיקר בצד שמאל של ראבח והוגו. אבל מרמורק, המשתפרת מאד של החודשיים האחרונים, באה לטרוף אתמול והיתה במוטיבצית שיא. מספר שחקנים שלה נתנו את משחקם הטוב העונה( ויצא לי לשדר אותם העונה 6 או 7 פעמים אז אינדיקציה יש לי)ראשון אחרי שני השערים הראשונים נשברה.זה בפרוש לא נראה בכלל כמו מה שברקוביץ המתלונן חושד שזה. זאת בהחלט כן היתה קבוצה חסרת מוטיבציה שעמדה רע על המגרש עם הכנה לקויה של ברקוביץ' הצעיר.

ראשון לא כבשה גול שדה 8 משחקים.
ב4-2 כשהפסידו לחדרה אף אחד לא דיבר על חשד למכירה.נצחון ספורטיבי כשר למהדרין. אני אופתע מאד מאד אם לא".

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *