אייל גולן מחוזק: "תודה לכם שאתם מצביעים ברגליים"

אייל גולן צילום: רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הזמר הרחובותי המצליח במדינה, אייל גולן, עושה היסטוריה: נמכרו כ-150 אלף כרטיסים ל-5 הקונצרטים באצטדיון בלומפילד- GOLD. גולן "אתם עשיתם היסטוריה".

 

מספר הכרטיסים הגבוה ביותר שנמכר אי פעם בישראל למופע של אמן ישראלי או בינלאומי. לאחר שפתח ארבעה מופעים באצטדיון בלומפילד שיתקיימו בחודש יוני ותוך שעות ספורות נמכרו כ-120 אלף כרטיסים, אתמול לאור הביקוש הגדול הכריז על מופע נוסף וחמישי וגם אליו רוב הכרטיסים נמכרו בשעות ספורות ובכך מסכם 5 מופעים באצטדיון בלומפילד אליהם נמכרו כ-150 אלף כרטיסים. מדובר על הישג פנומנלי והיסטורי במדינת ישראל, מספר הכרטיסים הגבוה ביותר שנמכר אי פעם למופע של אמן ישראלי או בינלאומי.

 

אייל גולן: ״וואוו. 150 אלף איש. אין לי מילים שיצליחו לתאר את ההתרגשות הגדולה שאני מרגיש, אתם עשיתם היסטוריה! תודה לכם שאתם מצביעים ברגליים בכל פעם מחדש, אוהבים, תומכים ומחבקים את המוזיקה שלי, זה אף פעם לא מובן מאליו. דווקא בשנה הקשה שאנחנו חווים אנחנו נהיה מאוחדים יותר מאי פעם ונשיר הכי חזק כולנו ביחד. אני כל כך מחכה לפגוש אתכם ומבטיח לכם שיהיה את המופע הכי גדול, הכי מושקע והכי מיוחד שאוכל לתת לכם ולהעניק לכם חזרה".
צילום פרטי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *