fbpx

איך בוחרים חברת אחזקות מתאימה באזור תל-אביב?

חדשות רחובות - אחזקת בניין קרדיט תמונה FREEPIK - רחובות ניוז
buypostil

buypostil

המבנה שאנו גרים בו הוא מעוז חפצנו.

המקום הבטוח שאנו חוזרים אליו לאחר יום שלם בגוב האריות, יום שלם של טירוף במרדף אחרי הזמן.

המבנה שאנו גרים בו איננו סתם ערמות של בטון על גבי בטון, שאפשר להתיישב עליהן, כי אם מדובר אודות מערכת שלמה, אשר נועדה לענות על כל הצרכים שלכם.

וזאת מכיוון שתחושו שלווים ובטוחים יותר במקום משכנכם. יש מבנים שהנוהל הקבוע בהם, הוא שאחת לחצי שנה או אחת לשנה מתמנים שניים מדיירי הבית לתפקד בתור

ועד הבית.

למעשה הם אלו שדואגים לכל בעיה שעלולה לצוץ בבניין.

הכול טוב ויפה, באם מדובר על בניין שאין בו הרבה דיירים.

הדברים הולכים ומסתבכים כאשר עסקינן אודות בניין שגרים בו עשרות של דיירים, והוא מכיל המון מתקנים, כדוגמת – גינה משותפת, מעלית או שתי מעליות, מערכת חימום מרכזית, וכיוצא בזאת.

במצבים כאלו מירב הסיכויים שתהיו זקוקים לשירותים כמו של חברת אחזקות, אדן נכסים. חברה מקצועית, שתעניק לכם שירות מקצועי ולאלתר.

בעלי נכסים שואפים שהערך שלהם רק ילך ויאמיר.

ברור שלאופן תחזוקת המבנה יש השפעה ניכרת על השווי של הדירה שלכם.

במידה ותבחרו נכונה את חברת האחזקות, תוכלו להמשיך ולשמר את ערך הבית שלכם, והוא רק יעלה.

חדשות רחובות - אחזקת מבנים אילוסטרציה- רחובות ניוז
חדשות רחובות – אחזקת מבנים אילוסטרציה- רחובות ניוז

איך בוחרים חברת אחזקות מתאימה באזור תל-אביב? ביצוע סקר שוק מקדים

כשדנים על חברת אחזקות, יש שישאלו – איך בוחרים חברת אחזקות מתאימה באזור תל-אביב?

אז קודם כל, נקדים ונאמר, כי בחירה מושכלת של חברת אחזקות מתאימה באזור תל אביב צריכה להתחיל לפני הכול בביצוע סקר שוק מקדים.

הסקר שוק אמור להוכיח לכם מה חברות האחזקה יציעו לכם.

יש חברות אחזקה שיהיה להן קשה לטפל ביותר מדי דיירים ודירות; ולעומתן, יש חברות אחזקה שלא יסכימו לספק לכם שירות ובלמד שיהיו מינימום דירות בבניין.

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור חברת אחזקה מתאימה תבחנו היטב את מסגרת התקציב של כל דיירי הבניין, ברור לכם שהתמחור יהיה שונה מהתמחור הרגיל של ועד הבית

הקונבנציונלי.

אך לא רק על התמחור עליכם להתעכב, למרות שכבודו במקומו מונח.

עליכם אף לוודא שתקבלו מנעד רב של שירותים.

בין אם זה אומר תיקונים בבניין, לפי הצורך; ובין אם זה אומר שירותי ניקיון ותחזוקת המעלית, לצורך העניין.  החברות אחזקה הגדולות יותר, יכולות להציע לכם שירותים עם

ערך מוסף.

כמו למשל – תחזוקה של חדר כושר או לחלופין שומר עשרים וארבע שעות ביממה בכניסה למבנה המגורים שלכם.

חדשות רחובות - וכטל - הדמיה_-_חסם_1-7 - רחובות ניוז
חדשות רחובות – וכטל – הדמיה_-_חסם_1-7 – רחובות ניוז

איך בוחרים חברת אחזקות מתאימה באזור תל-אביב? ארבעה טיפים שיבהירו לכם הכול

שאלה חשובה, שאין עוררין עליה בנחיצות שלה – איך בוחרים חברת אחזקות מתאימה באזור תל-אביב?

על מנת להשיב בתמצות לשאלה זאת, נציג בפניכם כעת ארבעה טיפים, אשר יבהירו לכם את כל התמונה –

  1. יש חשיבות לקבלת המלצות. אתם יכולים לבקש המלצות מחברת האחזקות של לקוחות מהעבר שלה. כמו כן, אתם יכולים לחפש ברשת האינטרנט, ולבחון המלצות וחוות דעת שנכתבו על החברה. והדבר הכי מהותי – תתשאלו את הסביבה הקרובה שלכם. בוודאי מישהו מהם עשה או עושה שימוש בשירותים של חברה כזאת או אחרת.

  2. כמו בכל עסקה חשובה וגדולה, יש לערוך תיאום ציפיות בינכם לבין חברת האחזקות. אולי ציפיתם שהשומר בשער הבית יהיה יותר אדיב ויותר סימפטי. זה חשוב לכם, כי מגיעים אליכם אורחים שמרגישים ממש שלא בנוח במחיצתו. מאידך, יכול להיות שנציגי החברה לאחזקות ציפו שתעלו להם את השכר לאחר שלושה חודשים, ומשזה לא קרה, הם התאכזבו. שיח פתוח כבר בתחילת ההתקשרות יתכתב בהצלחה עם תיאום הציפיות ההדדי.

  3. תגמול. אף אחד אינו עובד בחינם. עליכם לוודא מבעוד מועד את כל נושא התשלום. תנסו להימנע מלשלם סכום ניכר מראש בטרם שחברת האחזקות בכלל התחילה לעבוד אצלכם, וזאת על מנת למנוע תרחיש שלאורו היא לא תמלא את תפקידיה כנדרש וכסוכם. כמו כן, במידה וזה חשוב לכם, תסכמו בזיכרון הדברים על תשלום מדי חודש בחודש. תנסו להימנע מאזכור בהסכם של עליית מחירים. מה שלא כתוב וחתום, לא יכול להתרחש.

  4. כהשלמה לסעיף של תיאום ציפיות, יש להכניס סעיף של רשימת שירותים מבוקשת ומוסכמת על שני הצדדים.

חדשות רחובות - נדל"ן ניוז בעיר רחובות - רחובות ניוז
חדשות רחובות – נדל"ן ניוז בעיר רחובות – רחובות ניוז

איך בוחרים חברת אחזקות מתאימה באזור תל-אביב? כי הכול הולך ונופל על תמחור

יש שאלות שפשוט חייבות להישאל, כדוגמה לזאת נציין את השאלה הבאה – איך בוחרים חברת אחזקות מתאימה באזור תל-אביב?

כתשובה על כך נביא לפניכם שני סעיפים מהותיים. האחד – עלויות; ואילו השני – צורת התשלום.

והרי הם לפניכם –

  • אומנם מרבית בני האדם, לפני ביצוע עסקה גדולה, לוקחים את אלמנט העלות כראש הרשימה, ועל זה ייפול ויקום דבר. מה שבטוח, שלא כדאי לכם לבחור בהצעת המחיר היקרה ביותר, אין שום סיבה לשלם על אותם השירותים כפול. מאידך, אל תבחרו גם בהצעת המחיר הזולה ביותר, זה בהכרח יבוא על חשבון מקצועיות ואיכות העובדים. באופן כללי, אתם בכלל לא חייבים להיפגש עם נציגי חברת האחזקות, ניתן כיום לעשות הכול דרך הטלפון והאינטרנט. ומכיוון שיש חברות לניהול ולאחזקת מבנים שהכול אצלן נעשה באופן מודולרי, באופן הזה שהנכם עשויים לבחור את השירותים המועדפים עליכם, ולבחון את עלותם, מתוך סל השירותים שיופיע לכם על הצג. פשר נקיטת פעולה זאת מתבטא בכך שהנכם תישאו בהוצאה כספית של רק עבור השירותים שמתאימים לכם. כמו כן, לא תידרשו לשלם עבור שירותים שאין לכם צורך בהם. כמו למשל – במידה ואין לכם בבניין בכלל חדר כושר, אתם בוודאי ובוודאי לא צריכים שירות של אחזקת חדר כושר.

  • צורת התשלום. אנו יותר מגאים להיות הראשונים שמבשרים לכם, כי במציאות העכשווית אפשר לבחור את צורת התשלום עבור חברת האחזקה שתשכרו את השירותים ממנה. יש לכם אופציה שחברת האחזקה תגבה מכם סכום גלובלי שבו כלולים כל השירותים אשר נחוצים לכם; ואפשרות שניה תשלום של דמי ניהול קבועים, ביחד עם תוספת תשלום בשביל עוד שירותים, כגון – תחזוקה שוטפת.

חדשות רחובות ניוז

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: