איך לבחור מנעולן לביצוע החלפת צילינדר ושכפול מפתחות?

buypostil

קרדיט תמונה FREEPIK

—תוכן שיווקי—

אבדו לכם המפתחות או שהמפתחות הקיימים שלכם עושים לכם בעיות בפתיחת הדלת? כנראה שהגיע הזמן לבצע החלפה של צילינדר ושכפול מפתחות חדשים. אך טרם ביצוע פעולות אלו, עליכם לבחור את המנעולן שיבצע אותן. מכיוון שמדובר בדלת הכניסה שלכם, שעלתה לכם לא מעט, את מעוניינים שאת העבודה יבצע מנעולן מקצוען שישמור על הדלת תקינה. בכתבה הבא נסביר על מה לשים דגש כשאתם בוחרים מנעולן להחלפת צילינדר.

  1. מנעולן עם תעודת מנעולן

אחד הדברים שחשוב לבדוק כאשר מזמינים מנעולן, הוא האם מדובר בשירות של מנעולן מוסמך. מנעולן בעל הסמכה הוא מנעולן אשר למד את התחום ויכול להציג לכם תעודת לימודים ממוסד לימודים מוכר בארץ.

  1. מנעולן שמספק לכם תעודת יושר

תעודת יושר מהמשטרה היא אינה חובה, אך מנעולן אשר מציג לכם תעודה כזו, הוא בהחלט אדם שאתם יכולים לדעת בוודאות שאין לו עבר פלילי. מכיוון שכל תחום המנעולנות מתבסס על פריצה של דלתות אשר במצב אחר הינה עבירה על החוק, תעודת יושר מהמשטרה היא בהחלט הוכחה שאותו מנעולן הוא אדם אמין.

  1. מנעולן שמגיע מעכשיו לעכשיו

את שירותיו של המנעולן בדרך כלל תצטרכו מעכשיו לעכשיו. לרוב זה יקרה כאשר איבדתם את מפתחות הדלת של הבית ואין לכם איך להיכנס או לצאת. מנעולנים שמגיעים מעכשיו לעכשיו יוכלו לספק לכם שירות מהיר שלאחריו תמשיכו את היום שלכם. בדרך כלל, חברות מנעולנים בפריסה ארצית יהיו חברות אשר יודעות להעניק לכם שירות מעכשיו לעכשיו.

  1. מנעולן שעלות הביקור שלו ממוצעת לשוק

הדבר האחרון שכדאי לשים עליו דגש הוא כמובן המחיר. כמו בכל מקצוע, גם אצל המנעולנים יש מי שמתמחר עצמו מתחת לעלות השוק, מעל לעלות השוק ובטווח הממוצע. חפשו את המנעולנים שהמחיר שלהם הוא ממוצע. מחירים אלו נעים בין 300 שקלים ל-400 שקלים עבור ביקור. תוספות למחיר יהיו בדרך כלל בגין שירותים נוספים כמו שכפול מפתחות, החלפה של צילינדר מיוחד שהינו יקר יותר.

 

לסיכום, לפני שאתם בוחרים במנעולן, וודאו את הפרמטרים שהזכרנו. זה יעזור לכם להבין האם מדובר במנעולן מקצועי ואמין או בעל מקצוע שהוא פחות טוב ומומלץ בתחום. בסופו של דבר, מדובר בדלת הבית שלכם שעלתה לכם לא מעט כסף. אתם מעוניינים שאת הפריצה יבצע אדם מקצועי ואמין אשר יבצע את העבודה בצורה תקינה וללא נזקים לדלת שלכם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *