איך מתמודדים מכאן? מה עושים? מה חושבים? איך מתמודדים עם הפחד?

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הפוסט המרגש שהעלתה שיראל משה בתאריך 8/5/17,אישה יקרה שהכרתי בעת מילוי תפקידי בתור מנכ"לית אגודת הסטודנטים במרכז האקדמי פרס ברחובות, בקבוצת הפייסבוק האהובה שלה "סופר מאמא", המונה קרוב ל80,000 אמהות, כדי לפרוק את העול הכבד שהעמיסה על כתפיה בשורת רופאיה – הסרטן שבגופה התפשט ללא תקנה וידם קצרה מלהושיע.

"טוב אז היום הודיעו לי שנשאר לי מספר שבועות לחיות. כן כן אתן קוראות נכון, אני חולת סרטן והמחלה מתפשטת בריאות בקצב מטורף מעבר לזה שזה כבר בכל העצמות.
אז היום עמד סביבי פורום רופאים והודיעה לי את הבשורה.
יש לי ילד בן שנה ו 9 חודשים בבית, ילד שחיכיתי לו 9 שנים.
איך מתמודדים מכאן? מה עושים? מה חושבים? איך מתמודדים עם הפחד?"

במהלך השנה החולפת התלוננה שיראל על כאבים עזים בגב, כאבים שהלכו וגברו ולאורך כל התקופה שחררו אותה הרופאים בטענה כי הכאבים הנם תופעת לוואי של זריקת האפידורל מן הלידה, רק משהגיעה למצב של חוסר תפקוד נשלחה לסריקה שגילתה שהמצב כל כך חמור והסרטן התפשט בריאותיה ועצמותיה. אם יש שיעור שראוי ללמוד כאן, מלבד אהבת החינם היקרה מפז, הרי הוא שחובתנו וזכותנו לעמוד על כך שהיכרותנו עם גופנו היא הטובה מכל, ולכן יש להתעקש שטענות בריאותיות ייבדקו לעומק ובכל האמצעים שעומדים לשרותינו.

כיום, מדברים הרבה על הניכור הגדול שהולך והופך מנת חלקנו בעידן הדיגיטלי, בעידן שבו חברים הם עוד תמונת פרופיל בספר מחזור דיגיטלי, אבל לרשת יש כוחות משלה. תוך שעות מרגע הפרסום נאספו נשים רבות מן הקבוצה והגישו חיבוק וירטואלי אמיץ לשיראל, וביוזמת בנות קהילת ״סופר-מאמא״ התקיימה ביום חמישי בבית כנסת המשחררים 30 “אהבת מרדכי” בנתיבות הפקה גדולה של הפרשת חלה לרפואתה ובריאותה של שיראל, המבקשת להתפלל עליה – שיראל אסתי בת זיניאדה.

קהילת רחובהוט שולחים איחולים ותפילת הלב להחלמתה ובריאותה של שיראל אסתי בת זיניאדה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *