איפה ישנם עוד אנשים כמו האנשים ההם

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

היועץ לראש העיר רחובות,גיר צור יחד עם נדב רצאבי נרתמו לסייע בשיפוץ בית שעלה באש ונשרף כליל  ,לאחר שראו את התמונות המרגשות בתוכנית הטלוויזיה "הכל כלול" עם סיון קלין והתוועדו לסיפורה של המשפחה שמאז סוכות נותרו ללא קורת גג,חסרי כל. השניים הנמנים עם נבחרת הצדיקים של "הכל כלול" הגיעו אתמול לשפץ את הבית השרוף שלא היה מבוטח.

"זינקתי לתוך הבית מבחוץ,פתחתי את הדלת וראיתי את הסוכה בוערת . ומיד צעקתי לכל יושבי הבית תצאו החוצה. הבת שלי נבהלה שמה על עצמה משהו ורצה החוצה .אמרתי תודה לבורא עולם שאנחנו חיים,הכל הלך לנו ,הכל.כל מה שאספתי במשך 29 שנה הלך לנו וירד לטמיון . אני כאן זרוקה ברחובות מבית לבית,אין לי איפה להיות ,אנא תעזרו לי אני מתחננת " כך בבכי מר תיארה צדקה אזולאי את האירוע המצער שנפל על משפחתה בחג סוכות האחרון,כאשר הבית אשר ברשותם שלא היה מבוטח עלה באש וכל התכולה נשרפה כליל.והותיר במקום נזק אדיר למבנה.

כאמור, מילותיה  המרטיטות של אזולאי נכנסו ללבם של צדיקי "הכל כלול" גיא צור ונדב רצאבי שהגיעו אתמול(שלישי) לביתה השרוף של משפחת אזולאי . צור: " מאוד ריגש אותי והחלטתי להירתם לעזור בכל מה שאני יכול ,על מנת להחזיר למשפחה את החיים למסלולם ,עד כמה שאפשר. ברוך השם שכולם בריאים. בשביל לטפל בנושא הזה גם אני וגם נדב נרתמנו לעזור לאותה משפחה וערכנו סיור בתוך הבית כדי לאמוד את הנזקים ומה יש לעשות כדי להתחיל את תהליך השיפוץ באופן מידי כולל צביעה מחדש של המבנה והחלפת מרצפות חדשות ,הבית יוחזר למשפחה שהוא מסודר ונקי ".

גיא צור
גיא צור

המראה של צמד הקבלנים בבית המשפחה שנשרף הקל במקצת על אזולאי שאמרה " בזכות בורא עולם ובזכות התוכנית הגיעו קבלנים שאמרו כי הם ישפצו את הבית,והבטיחו לי שאכנס לבית כמה שיותר מהר ואני שמחה לשמוע שזה ככה,ובזכות התוכנית הצלחתם לסדר לנו אנשים טובים שיוכלו לסייע לנו ,לחזור ולגור בבית כפי שהיינו גרים אז".

אין ספק כי הידיעה על כך שהיועץ לראש העיר רחובות, גיא צור. בנו של חבר המועצה לשעבר שמשון צור ז"ל שנפטר בשנת 2011 לאחר מאבק במחלה קשה, לא הפתיעה את מקורביו של הבן, שממשיך במסורת שאיפיינה את חזונו של אביו שמשון ז"ל בפעילות גמ"ח.עוד לפני פטירתו. צור, שנכנס בנעלי אביו המנוח בחברת ד.ש.מ לבניין ופיתוח יחד עם עמיתו נדב רצאבי בהחלט ראויים למילה טובה ואף יותר לנוכח המציאות בחברה הישראלית המתנערת ממעשי צדקה והתנדבות למען הזולת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *