איפה פגש מתן דיל את אייל גולן ומה הג'וב החדש של רחמים מלול

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: איפה פגש מתן דיל את אייל גולן ומה הג'וב החדש של יקיר המדור רחמים מלול

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

 

ראשון: מנכ"ל חוויות גולן ביטון, מניע את רכבו ונוסע לקריית גת, להפתיע את חברו הטוב, חבר מועצת העיר רחובות לשעבר הרצל טובלי, שמשפחתו חגגה לו יום הולדת 70 בהפתעה. אורח נוסף – הכתב הרחובותי המוכשר של מערכת מעריב מתן וסרמן. מזל טוב.

הרצל טובלי וגולן ביטון בחגיגות יום ההולדת
הרצל טובלי וגולן ביטון בחגיגות יום ההולדת

 

ראשון: סמנכ"ל עיריית רחובות צביקה מדהלה, מחלים בביתו מקורונה בפעם המי יודע. למרות הקשיים, המשיך מדהלה להגיב לחברי מועצה, לשלוח לכולם את סדר היום לקראת ישיבת המועצה שהתקיימה ביום רביעי ואפילו לעדכן הכל מחדש לאחר שיקיר המדור, רחמים מלול, הגיש מכתב התפטרות. במקביל, ביום שלישי, חשה ברע ריטה שנקר, מזכירתו של מנכ"ל העירייה מאיר דהן, לאחר בדיקה התברר שיש לה קורונה. שנקר עזבה את לשכתה והלכה מהר לביתה לבידוד. נאחל לה רפואה שלמה.

צביקה מדהלה

 

שני: יקיר המדור רחמים מלול, משגר מכתב התפטרות לקודקוד מתן דיל ומודיע שתוך 48 שעות הוא מסיים את תפקידו במועצת העיר. במקביל, מעדכן מלול את גיא צור שהחליפו במועצה וכבר ביום רביעי הצהיר אמונים. הדבר היחיד שמלול לא סיפר, שבקרוב הוא צפוי להתמנות ולכהן כיו"ר ועדה תכנון ובניה בשרון. המנגל בדק ומי שדאג לו הם חבריו מסיעת ש"ס, שר הפנים משה ארבל ויו"ר הסיעה אריה דרעי, שכנראה בין היחידים שעוד מוקירים לו תודה על פועלו. נאחל לו בהצלחה.

אריה דרעי בביקורו ברחובות

 

שני: חתול נקלע בתוך קולטן בשכונת רחובות החדשה ברחובות. ניסיונות רבים של שכנים לחלצו עלו בתוהו. חברת מועצת העיר רחובות, עו"ד קארין ברגינסקי, הזעיקה את מחלקת הוטרינר העירוני בראשות ד"ר אבי צרפתי, לאחר לילה לא קל לדבריה, החתול חולץ בשלום. ברגינסקי: "אני מברכת את עובדי העירייה ובראשם את אבי צרפתי על מקצועיותם והתמדתם וכמובן את תושבי העיר היקרים על האכפתיות והדאגה".

 

שלישי: באחד האולמות בעיר בני ברק מתקיימת חתונה של נכדת האדמור מחסידות קרעטשניף ברחובות. לפתע נכנס הקודקוק של רחובות מתן דיל, לכבד בנוכחותו, חבר המועצה פנחס הומינר ניגש ללוותו לאדמור, דיל מברך את האדמור וזוכה לקבל חזרה ברכה.

מתן דיל והאדמור מקרעטשניף צילום: הנהלת החסידות
מתן דיל והאדמור מקרעטשניף צילום: הנהלת החסידות

 

שלישי: אצטדיון בלומפילד, מ״מ ראש העיר רחובות אביב איטח, מסיים מוקדם בעירייה באופן חריג, עולה על ברמודה וטישירט ונוסע למופע של אייל גולן עם זוגתו גלית ובני משפחה נוספים. בתום המופע נכנס איטח מאחורי הקלעים לפרגן ולומר לאייל: "תודה על עוד מופע אדיר שלך".

אביב איטח, אייל גולן וליאם גולן
אביב איטח, אייל גולן וליאם גולן

 

רביעי: ישיבת מועצת העיר רחובות, חברת המועצה מגי וגר סלע מזכירה לכולם את חודש הגאווה, אוחזת במניפה צבעונית ומתאווררת ברוח אווירה החודש.

מגי סלע וגר
מגי סלע וגר

 

רביעי: לקראת מצעד הגאווה שיחול ביום חמישי השבוע, יחולקו דגלים חינם לתושבי העיר. חלוקת הדגלים בהרשמה מראש תתבצע בבית הכנסת המסורתי -״עדת שלום עמנאל״ (ביום א׳-ג׳) יוזמה שהחלה ח״מ איטל בציר אלשיך, כבר בשנת -2020 ונמשכת עד היום (פרטים בפייס של רחובות חופשית ומאוחדת). להרשמה לחץ כאן

 

רביעי: הודעת ווצאפ מטעם מתנגדי הממשלה הרחובותיים, רצה בקבוצות הפנימיות, בתוכנן קראו להפגין במרכז החינוכי הפסגה ששכונת קריית משה, לשם צפוי להגיע שר החינוך יואב קיש. שוטרי תחנת רחובות הגיעו בכוחות מתוגברים, לבסוף בשעה 13:00 הגיעו כעשרה מפגינים עם מגפונים. בזמן ההמתנה, לפתע רצה הועדת עדכון חדשה: " עכשיו קיבלתי מידע שהפגישה עם שר החינוך לא תתקיים במקום המיועד. השמועות אומרות שמעבירים לדה שליט. מנסים לברר את זה". המפגינים המשיכו במחאתם בקריית משה, אולם השמועות הפכו למציאות, באותם רגעים ביקר שר החינוך יואב קיש בתיכון דה שליט שבכלל בצד השני של העיר, כשהוא מלווה בקודקוד מתן דיל, מ"מ אביב איטח ואנשי מינהלת החינוך. הסיור כאמור עבר בשלום ובבשורה לתושבי העיר – תקצוב כיתות חדשות.

 

חמישי: הזמרת והשחקנית הרחובותית, אלין גולן, חוגגת רונדו וממסיימת כיתה י"ב בבית הספר מדעים ברחובות. חברותיה פרגנו לה בדרך יצירתית ורשמו את הלהיט שלה "ביי שלום תודה" על רכב יוקרתי. נאחל לה בהצלחה.

חגיגות הסיום של אלין גולן צילום מסך אינסטגרם
חגיגות הסיום של אלין גולן צילום מסך אינסטגרם

 

חמישי: להופעות של הזמר הרחובותי אייל גולן שהתקיימו השבוע בבלומפילד, הוזמן ראש העיר מתן דיל, הלו"ז של דיל לא ממש איפשר לו להגיע, אולם ביום חמישי, לאחר שפינה זמן במיוחד, הגיעו אפרת ומתן דיל להופעתו וכך הצליח הקודקוד לפרגן לזמר הרחובותי המצליח במדינה אייל גולן. לדיל הצטרפו חבריהם משה עזרא ורעייתו רעות, יו"ר ועד העובדים רמי מדהלה ומנהלת מוסדות העירייה לורי נחמיאס. לסיכום: רואים שהיה להם כיף.

מימין: משה ורעות, מתן ואפרת, רמי ולורי צילום:מסך אינסט
מימין: משה ורעות, מתן ואפרת, רמי ולורי צילום:מסך אינסט

 

שישי: לאחר ניצחון מתוק של קבוצת ניצני המדע בליגת מאמאנט רחובות, העניקה הקבוצה את צלחת הניצחון והגביע שזכתה בה הקבוצה שבוע לפני כן, לתלמידי בית הספר. בתמונה- אחת השחקניות המובילות, ח"מ העיר רחובות אוה גור, מעניקה לבנה אלון מכיתה ה' את הצלחת.

אור ואלון גור
אור ואלון גור

 

פפרצי השבוע:

ראשון: גילי לוי, הפעילה החברתית ומס 6 ברשימתו של זהר בלום, הניפה את דגל ישראל בהופעה של קולדפליי בבודפשט.

 

שישי: חבר מועצת העיר רחובות אבי קינד, נצפה יושב בית קפה בקניון רחובות עם רעייתו ובנם.

 

שישי: מ"מ ראש העיר רחובות לשעבר בנצי שרעבי, נצפה עורך קניות בחנות "דוכן הפרדס" שבכביש העוקף המזרחי מנחם בגין, סמוך לאולם קלוניה.

בנצי שרעבי צילום פפראצי
בנצי שרעבי צילום פפראצי

 

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *