אישום: הנהג זגזג לנתיב הנגדי וגרם למותה של חנה הלפמן מרחובות

צילום: איחוד הצלה דרום

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פרקליטות המדינה הגישה כתב אישום לבית משפט השלום לתעבורה באשדוד, נגד שי יוסף חדד (53) משקף, שנהג באופן רשלני וגרם לתאונת דרכים קטלנית.

הנהג הנאשם בתאונה הקטלנית יוסף חדד צילום: פרטי
הנהג הנאשם בתאונה הקטלנית יוסף חדד צילום: פרטי

מכתב האישום שהגיש עו"ד עידן איבגי מפרקליטות מחוז דרום עולה כי לפני כשנה, בצאת חג הפסח, נהג חדד בכביש לכיוון מושב שקף. עקב גשם שירד מוקדם יותר היה הכביש רטוב. בשלב מסוים של הנסיעה, החל חדד לסטות עם רכבו לנתיב הנגדי ולחזור לנתיב נסיעתו המקורי. באחת הפעמים בהן סטה עם רכבו פגע ברכבה של א.נ שהסיעה באותה העת את סבתה חנה הלפמן בת 75 מרחובות ובעלה.

חנה הלפמן ז"ל
חנה הלפמן ז"ל

כתוצאה מהתאונה הקשה נפגעו כלל המעורבים בתאונה, סבתא של הנהגת, חנה הלפמן, נחבלה חבלות קשות וכוחות מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותה. הנהגת נפגעה באורח קשה, נלכדה ברכבה עד שחולצה על ידי כוחות כיבוי והצלה והובהלה לבית החולים כשהיא מורדמת ומונשמת, וסובלת מחבלת ראש קשה ומשברים רבים בגופה. לאחר אשפוז ארוך הועברה לשיקום ב"מרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין". בעלה של הנהגת הובהל לבית החולים, כשהוא סובל מחבלות בחזה ובבטן והועבר לניתוח. לאחר כשבועיים שוחרר מבית החולים.

צילום: איחוד הצלה דרום
צילום: איחוד הצלה דרום

כמו כן, כתוצאה מהתאונה נפגע חדד אף הוא אושפז, עבר ניתוח ושוחרר לביתו מספר ימים לאחר. בבקשה לפסילת רישיון הנהיגה של חדד עד תום ההליכים, שהוגשה במקביל, ציין עו"ד איבגי: " המשיב נהג ברשלנות, בכך שזגזג מספר פעמים לנתיב הנגדי עד רגע התאונה בו חסם את נתיב נסיעתה של נהגת שהגיעה בנתיב נסיעתה הנגדי לכיוון נסיעתו של המשיב, ולמעשה לא אפשר לרכבה לנסוע בכביש בבטחה ובכך למעשה למנוע את התאונה." לחדד יוחסו עבירות של גרימת מוות בנהיגה רשלנית ונהיגה ברשלנות וגרימת חבלה של ממש.

תזכורת: חנה הלפמן ז"ל בת 75 נהרגה בתאונת דרכים קטלנית בחג המימונה אשתקד, סמוך למושב אמציה שבדרום, בעת שנסעה חזרה לביתה ברחובות לאחר שהתארחה אצל בתה בחג השני של פסח. ברכב נסעו עם בני משפחתה, נכדתה ובעלה ובן משפחה נוסף, מסוק צבאי פינה את הפצועים לבית החולים סורוקה בבאר שבע להמשך טיפול רפואי.

צילום: איחוד הצלה דרום

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *