אכזבה: נעמה יששכר נשארת בכלא הרוסי

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
נעמה יששכר מתוך דף הפייסבוק

בית המשפט ברוסיה דחה את הערעור בתום דיון ארוך.כאשר השופטים החליטו לא לשנות את העונש שנגזר על הרחובותית ,שבע שנות מאסר וחצי.

אכזבה: בתום דיון שנמשך שעות ארוכות בבית המשפט במוסקבה, הוחלט היום (חמישי) להשאיר על כנו  את העונש שקיבלה הרחובותית שעבדה עד לא מזמן בקניון רחובות, נעמה יששכר(26) לאחר שנשפטה למאסר של שבע שנים וחצי בגין הברחת 9.5 גרם חשיש, במהלך טיסת קונקשין לרוסיה. יששכר שטילה בהודו והייתה בדרכה לישראל ולבסוף נמצא בתיקה החשיש כלואה מזה  תשעה חודשים  צפויה לרצות את מלא עונשה בבית הכלא הרוסי.זאת לאחר שהייתה ציפייה שהיא תשוחרר כבר היום מהכלא לא מעט בשל הצהרותיו של ראש הממשלה של ישראל בנימין נתניהו  שאמר כי הוא הולך להחזיר את נעמה .שאמרה בתחילת הדיון  לשופטים: "ההרשעה תהרוס את כל הטוב שבניתי בחיים בגלל פשע שלא עשיתי".

לאחר דבריה יצאו השופטים להתייעצות. יששכר מצידה טענה שוב ושוב לאורך כל הדיון , כי היא לא קנתה סמים, ולא הייתה מודעת כלל לכך שיש סמים בתיק שלה. היא התעקשה שראתה את הסם לראשונה בשדה התעופה שבו נחתה מטיסה מהודו, והוסיפה כי כשביקשו ממנה לחתום על הודאה, לא היה במקום מתורגמן וייתכן שהודאתה זויפה.או שהסם הושתל בתיקה בלי ידיעתה.בזמן שההגנה דרשה לבצע חקירה חוזרת של שלושה מסמכים שנבדקו ושל כרטיסי הטיסה. לטענת ההגנה, כרטיסי הטיסה מוכיחים שמעשיה של יששכר היו חסרי משמעות ושהציוד שהוחרם ממנה נבדק בצורה לא תקינה לכאורה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *