אלופים! שישה מתאבקים מרחובות זכו במקומות הראשונים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שישה מתאבקים מרחובות זכו במקומות הראשונים בתחרויות שנערכו במסגרת אליפות ישראל בהיאבקות לבוגרים

באליפות ישראל לבוגרים מגיל 17 בהיאבקות סגנון יווני-רומי שהתקיימה בשבוע שעבר ברחובות השתתפו 130 מתאבקים מ-21 אגודות היאבקות בארץ, והיא התקיימה בחלוקה לתשעה משקלים. רחמים מלול, ראש העיר: "אני גאה על הנציגות המרשימה של רחובות ברשימת הזוכים"

הישג מרשים לשבעה מתאבקים ממועדון ההיאבקות העירוני רחובות, שפועל במסגרת מחלקת הספורט בחברה העירונית, באליפות ישראל לבוגרים בהיאבקות בסגנון יווני-רומי: משה פטנה בן ה-17 זכה במקום הראשון במשקל של עד 55 ק"ג, יצחק פטנה בן ה-18 זכה במקום הראשון במשקל של עד 60 ק"ג, יעקב פטנה בן ה-21 זכה במקום הראשון במשקל של עד 67 ק"ג, שון נדורגין דורג במקום הראשון עד משקל 72 ק"ג, ניקולא זיניקו בן ה-18 דורג במקום הראשון עד משקל 77 ק"ג ודוד זיטומרקי בן ה-21 זכה במקום הראשון במשקל של עד 82 ק"ג. טל צופינס זכה במקום השלישי במשקל של עד 55 ק"ג.
באליפות ישראל לבוגרים מגיל 17 בהיאבקות סגנון יווני-רומי שהתקיימה בשבוע שעבר ברחובות השתתפו 130 מתאבקים מ-21 אגודות היאבקות בארץ. התחרויות התקיימו בחלוקה לתשעה משקלים. את האליפות ניהל המאמן הראשי של מועדון ההיאבקות העירוני רחובות, אריאל צימיקינד.

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
ראש העיר רחמים מלול

רחמים מלול, ראש העיר: "אני גאה על הנציגות המרשימה של רחובות ברשימת הזוכים בתחרויות השונות באליפות. אנו נמשיך לתמוך ולקדם את ענפי הספורט ההישגי בעיר, וביניהם ענף ההיאבקות".

חדשות רחובות - רועי שרעבי - רחובות ניוז
חדשות רחובות – רועי שרעבי – רחובות ניוז

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט בעירייה, רועי שרעבי: "המתאבקים הצעירים בהובלת המאמן אריאל צמקינד הביאו כבוד גדול לעיר, אשר קידום הספורט הוא אחד ממטרותיה".

חדשות רחובות - אייל פרנקל צילום רמי זרנגר - רחובות ניוז
חדשות רחובות – אייל פרנקל צילום רמי זרנגר – רחובות ניוז

מנכ"ל החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, אייל פרנקל: "החברה העירונית גאה במתאבקים על פעילותם המאומצת והישגיהם המרשימים אשר ממשיכים לשמור על מיקומה הגבוה של רחובות במפת אליפויות ארציות ועולמיות. זו בהחלט גאווה שמחממת את הלב. עלו והצליחו!".

דורון שמחי

מנהל מחלקת הספורט בחברה העירונית, דורון שמחי: "אני רוצה להודות לאריאל צימקינד על ההשקעה וההובלה של המתאבקים שלנו לכבוש פסגות. כל הכבוד גם למתאבקים על ההתמדה והאימונים האינטנסיביים לקראת האליפות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *