אלי בן דהן :"צאו והצביעו הבית היהודי,אמיתי כהן שליח ציבור נאמן"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
סגן השר הרב אלי בן דהן ואמיתי כהן

סגן שר הבטחון הרב אלי בן דהן מסכם את השבת ברחובות: "צאו והצביעו הבית היהודי -ביום שלישי הקרוב השקיעו מזמנכם חמש דקות ותזכו בחמש השנים הבאות באמיתי כהן, שליח ציבור נאמן שיעבוד בשבילכם ויקדם את העיר"

בשבת הגיע לרחובות סגן שר הבטחון אלי בן דהן לביקור במהלכו הצטרף לאמיתי כהן ומפלגת הבית היהודי ברחובות. במהלך השבת הסתובבו השניים יחד עם פעילי המטה בין בתי הכנסת השונים ונפגשו עם התושבים לשיחה בגובה העיניים, לשמוע מתושבי רחובות על החיים בעיר ויחד לקדם תוכניות בטחון למען העיר. יחד סיירו השניים בבתי הכנסת: אור לגיל, בית זלצר, עטרת רחל, אוהל בלהה, קהילת חב"ד, שחר היובל, בית היימפלד ואוהל ישראל.

הביקור של סגן שר הביטחון מתווסף לביקורים אחרים שערכו שרים וחברי כנסת ממפלגת הבית היהודי וביניהם: ביקורו של שר החינוך נפתלי בנט, שרת המשפטים אילת שקד, שר החקלאות אורי אריאל ובשבת שעברה התארחה ברחובות יו"ר סיעת הבית היהודי שולי מועלם.

במוצאי השבת אמר אמיתי כהן, יו"ר הבית היהודי:"אני שמח לארח אצלנו את סגן השר אלי בן דהן אשר פעל רבות למען תושבי רחובות. יחד פעלנו להקים כאן מכינה קדם צבאית ואת הגרעין המשימתי. לסגן השר אלי בן דהן יש יכולות מרשימות והוא פועל בנחישות לעזור ולקדם פרויקטים למען תושבי רחובות. אני צופה לנו שיתוף פעולה משמעותי בקדנציה הבאה ושנזכה להרים ביחד עוד מיזמים משמעותיים למען העיר".

עוד אמר סגן שר הבטחון הרב אלי בן דהן: "שמחתי להיות השבת ברחובות עם ידידי היקר אמיתי, הוא סחף אותי להרבה בתי כנסת. ראיתי את הפעילות הגדולה שלו ואתה האהבה של הציבור לאמיתי, את ההערכה הגדולה וכל מה שהוא עושה ואני בטוח שהאהבה הזאת תבוא לידי ביטוי בקלפי. אני קורא לכם: צאו והצביעו השקיעו מזמנכם חמש דקות ותזכו בחמש השנים הבאות בשליח ציבור נאמן שיעבוד בשבילכם ויקדם את העיר. הצביעו הבית היהודי -טב"

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *