אמיתי כהן יו"ר הבית היהודי ברחובות השיק את קמפיין הבחירות בעיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
אמיתי כהן, יו"ר הבית היהודי בהשקת קמפיין הבחירות . קרדיט צילום: אורית לאופר

אמש ,השיק חבר מועצת העיר ויו"ר הבית היהודי ברחובות אמיתי כהן, את רשימת המפלגה לעיר בהרמת כוסית חגיגית לשנה החדשה. האירוע התקיים במעמד יו"ר סיעת הבית היהודי, ח"כ שולי מועלם רפאלי, חבר הכנסת מוטי יוגב ואישי ציבור אחרים. יו"ר סיעת הבית היהודי שולי מועלם בהשקת הקמפיין: "אמיתי כהן הוא המועמד הראוי ביותר להוביל את מפלגת הבית היהודי ברחובות. יש לו את הכלים והידע כדי להנהיג את העיר"

כ- 200 תומכים הגיעו הערב לאירוע במהלכו הוצג סרטון הבחירות אשר חשף את המתמודדים ברשימה; יו"ר הבית היהודי אמיתי כהן, עו"ד וחבר המועצה אבי מוזס, אריה ליפסקר, ד"ר אביטל ביר ויונתן בחור. כמו כן, בהודעה מצולמת נשא יו"ר הבית היהודי ושר החינוך, נפתלי בנט דברים, בהם קרא לתושבים להצביע והביע את תמיכתו באמיתי וברשימתו למועצת העיר.

בשנים האחרונות פעלו כהן ואנשי המפלגה רבות למען העיר בתחומים שונים וביניהם, כמחזיק תיק מורשת, הגדיל כהן את אירועי התרבות בעיר, יזם אירועים בבתי הכנסת ואירועים לנשות העיר. כמו כן, שינה את פני החינוך ברחובות, הגדיל את אירועי הספורט. כרכז מורשת ישראל ברשת חוויות, הקים מערך פעילות ענפה, הקים תקן של רכז מורשת ופעילויות בנושא מורשת ישראל בכלל מתנ"סי הרשת, פעל למען השכונות בעיר ועסק רבות בערבות הדדית למען החברה הקהילתית ברחובות.

יו"ר הבית היהודי ברחובות אמיתי כהן אמר: "הקמפיין שאנו משיקים הערב בא במטרה להראות לציבור ברחובות את החזון שיש למפלגה שלנו למען העיר רחובות. עשינו רבות ואנחנו מתעדים לעשות אף יותר. הציונות הדתית הפסיפס שלה הוא באמת רחב. אני מודה לכל האנשים שהגיעו והביעו את תמיכתם בי ובמפלגה. יש לי תחושה שהפעם אנצנו נהיה חלק מוביל בעיר אני מאחל לנו שנגדיל את עשייתנו כמה שניתן. בברכת חג סוכות שמח ושעל אף כל הפילוגים שנזכה לשבת יחד בסוכת שלום. שאזכה כשליח ציבור לשרת אתכם".

יו"ר סיעת הבית היהודי, ח"כ שולי מועלם רפאלי: "אמיתי כהן הוא המועמד הראוי ביותר להוביל את מפלגת הבית היהודי ברחובות. יש לו את הכלים והידע כדי להנהיג את העיר. תושבי העיר וגם אנו כבר ראינו הוכחות בשטח המעידות על כח העשייה שלו ועל הרצון לפעול למען התושבים."

חה"כ מוטי יוגב הוסיף ואמר: "בסוף, יום הבחירות זה הרגל המסיימת. אני באמת רוצה לומר, זכותה של רחובות שכוח האחדות נוצר פה. יש לאמיתי את הזכות להיות הכתפיים המאחדות בין הבית היהודי לאיחוד הלאומי. אז בעזרת ה' נציגות הבית היהודי ברחובות תתרחב, כי ירחיב ה' לנו ויגדיל כח הבית ברחובות. גמר חתימה טובה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *