אסקייפ זון חדרי הבריחה ברחובות שאתם חייבים לנסות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מספר ימים לפני שהיה אמור פרופסור פישנזון להעביר את אבטיפוס הנשק הכימי לידי משרד הביטחון הוא נחטף במפתיע מביתו. הממשלה וגופי הביטחון זקוקים בדחיפות לעזרתכם בפיצוח התעלומה ובמציאת הרעל הכימי לפני שיפול לידיים הלא נכונות. לרשותכם עומדים 60 דקות בהם עליכם למצוא את הדרך החוצה מהחדר ע"י חשיבה מחוץ לקופסא תווך שיתוף פעולה. לאוהבי הגיון ואתגרים – "אסקייפ זון" זו הכתובת שלכם : הרצל 220. 08-8659970

לכל אלו שמחפשים להעביר בילוי מקורי בסוף השבוע -חדר בריחה .או חדר מילוט הוא משחק הרפתקאות בו אנשים ננעלים בחדר ביחד עם משתתפים אחרים, וצריכים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צפנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל. כל זה בלב אזור הבילויים ברחובות במרחק הליכה ממכון ויצמן ומתחנת הרכבת הדרים בפארק המדע
ברשת Escape Zone שקדו על פיתוח חדרי בריחה והקדישו לכך לא מעט שעות ולא חסכו בדבר כדי להעניק לכם חוויה ייחודית,מאתגרת והכי חשוב מהנה לקבוצות של שניים עד ששה משתתפים, אשר במהלך המשחק לרשות המשתתפים עומדות 60 דקות כדי להימלט מהחדר הנעול.
בישראל ישנם כ-250 חדרי בריחההפרושים בכל רחבי הארץ, רובם נמצאים באזור מרכז Escape Zone הוא חדר הבריחה הראשון שנפתח ברחובות ומאות אנשים לקחו חלק בחוויה המגבשת ומלהיבה שתגרום למח ולחושים שלכם לעבוד שעות נוספות!
חדרי הבריחה של Escape Zone מתאימים למגוון רחב של אירועים- ערבי גיבוש, בילוי משפחתי, ימי הולדת או סתם בילוי עם חברים.
וונדר-זון | Wonder-Zone חדר הדגל של אסקייפ זון הראשון והיחיד מסוגו בישראל. אתם מוזמנים להיכנס לאזור מטורף של פנטזיה, אשליות והזיות. פה הגבול בין דמיון למציאות הוא מקרי בהחלט! וזה כל מה שאנחנו מוכנים לספר לכם!

תזכרו, המפתח להצלחה הוא שיתוף פעולה ועבודת צוות. המשחק מיועד לקבוצות של שניים עד חמישה משתתפים שיצטרכו לעבוד ביחד על מנת לגלות את הרמזים, לפתור את החידות ולצאת מהחדר הנעול… אז כדאי שתחשבו טוב -טוב את מי אתם לוקחים אתכם להרפתקה!
חושבים שיש לכם את מה שצריך בכדי לברוח?
בואו להעמיד את זה למבחן!
רח' הרצל 220 פינת אליעזר בן יהודה 4, רחובות,רחובות 08-8659970
zone.co.il-www.escape

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *