אף עין לא נותרה יבשה: נערך טקס בר מצווה מרגש לתלמידי ביה"ס לוטם

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

טקס בר מצווה מרגש נערך לתלמידי בית ספר לוטם המתפקדים על הרצף האוטיסטי.

 

אף עין לא נותרה יבשה: ראש העיר רחמים מלול ומ"מ המחזיק בתיק החינוך זהר בלום השתתפו בטקס מרגש במיוחד כמנהג המסורת, בר מצווה ועלייה לתורה של תלמידי בית ספר "לוטם" שנערך בבית הכנסת של בית ספר "המר". במשך השנה מספר תלמידים מבית ספר "המר" ליוו חמישה תלמידים מבית הספר "לוטם" המתפקדים על הרצף האוטיסטי, והכינו אותם לקראת הטקס המרגש שנערך הבוקר (חמישי). 

מדובר בשיתוף פעולה בית תלמידי "המר" לתלמידי "לוטם" זו השנה השמינית. במסגרת זו נערכו פגישות שבועיות שבמהלכן לימדו את הנערים על העלייה לתורה, הנחת התפילין ונושא הכניסה לעולם המבוגרים ומשמעות בר המצווה.

טקס הבר מצווה צילום רחובות ניוז

 

ראש העיר, רחמים מלול: "זהו פרוייקט חסר תקדים במדינת ישראל: מפעל של חסד מרגש על ידי אמית המר ובית ספר לוטם. חסד הוא לא רק לתת צדקה אלא גם ערכי וחינוכי. אנחנו מקפידים להגיע לכאן בכל שנה, ובכל פעם זה מרגש יותר".

טקס בר המצווה צילום רחובות ניוז

מ"מ ראש העיר זהר בלום: "זהו פרויקט קהילתי ערכי וחשוב שאני מחווה במשך חודשים רבים. הארוע מרגש בכל פעם מחדש, אני רוצה להודות לצוותים החינוכים ולהורים. כמ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך אני מבטיח להמשיך לקדם פרוייקטים ערכיים וחינוכיים כדי ליצור חברת מופת, כאן ברחובות״.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: