אפקט האולימפיאדה: המוני ילדים נוהרים אל חוגי הטקוואנדו, הג'ודו וההתעמלות

חדשות רחובות - רועי שרעבי - רחובות ניוז
תרבותי

תרבותי

תרבות, פנאי, מדע, חברה וקהילה בעיר רחובות

אפקט האולימפיאדה בחברה העירונית:  המוני ילדים נוהרים אל חוגי הטקוואנדו, הג'ודו וההתעמלות

חדשות רחובות - החברה העירונית רחובות ההרשמה לחוגים בעיצומה - רחובות ניוז
חדשות רחובות – החברה העירונית רחובות – ההרשמה לחוגים בעיצומה – רחובות ניוז

ההרשמה לחוגים לשנה הקרובה בעיצומה וכבר עכשיו בחברה העירונית ברחובות מזהים זינוק משמעותי בהרשמה לחוגי הספורט בענפים השונים, בהם ישראל זכתה במדליה במשחקים האולימפיים האחרונים.

האם האלוף האולימפי הבא יגיע מרחובות?
בשבוע שעבר הסתיימו המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020, בהם ישראל רשמה הישגים מרהיבים בענפים השונים: ענף הטקוואנדו שזכה לראשונה במדליה אולימפית על ידי המדליסטית הישראלית הצעירה ביותר, ענף הג'ודו עם מדליית ארד קבוצתית וכמובן התעמלות מכשירים והתעמלות אומנותית, שנציגיה קטפו את התואר הנחשק – אלופים אולימפיים, ושבו לישראל יחד עם שתי מדליות זהב חדשות.
השמחה והמתח שסבבו סביב המשחקים האולימפיים וכמובן סביב הזכיות המתוקשרות של נציגי ישראל באולימפיאדה, מתורגמים כעת להרשמות לחוגי הספורט השונים על כל ענפיהם, כשהבולטים הם, כמובן, הענפים בהם ישראל זכתה במדליות אולימפיות. כך מדווחים בחברה העירונית לתרבות ספורט ונופש ברחובות – הגוף שאמון, בין היתר, על כלל חוגי הספורט לילדים ברחבי העיר.
שנים רבות שהחברה העירונית מפתחת ומחזקת את תרבות הספורט ברחבי העיר, שמתחילה לרוב בגיל הצעיר.

היצע חוגי הספורט שנמצא בסל הבחירה של הורים תושבי רחובות, הוא רחב מאוד ומאפשר מענה לכל ילד וילדה שמעוניינים לקחת חלק בפעילות העשרה ספורטיבית לאחר שעות הלימודים: מאומניות לחימה, כמו ג'ודו, טאקוונדו, סייף, קאפוורה ואו-שו, דרך מקצועות הכדור – כדורגל, כדורסל, כדוריד, כדורשת, ועד לשחייה, קליעה, חץ וקשת ועוד.

נכון לעכשיו, הגידול המשמעותי העיקרי בהרשמה לחוגים נמצא בענפים בהם ישראל רשמה הישגים השנה באולימפיאדה.

חדשות רחובות - אייל פרנקל צילום: רמי זרנגר - רחובות ניוז
אייל פרנקל צילום רמי זרנגר

"כולם רוצים להיות אבישג סמברג הבאה" מספר אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית. "ההישג המרשים של אבישג, בגיל כה צעיר, הוביל לחשיפה משמעותית של ענף שהיה עד לא מזמן הרחק מאור הזרקורים. היום אין ילד ברחובות שלא יודע מה זה הטקוואנדו. מה שניתן לתרגם לגידול רציני שמתרחש כעת בהרשמות לחוג העירוני".
כמו כן, גם בענפים השונים כמו ג'ודו, התעמלות מכשירים והתעמלות אומנותית, זוהתה צמיחה בהרשמות לחוגים לשנת הפעילות הקרובה. "המשחקים בטוקיו הטיבו עם ענפי הספורט השונים, גם לאלו המוכרים יותר כמו ג'ודו והתעמלות. אני שמח לראות את ההשפעה הרבה שיש לאולימפיאדה על הדור הצעיר".

חדשות רחובות - רועי שרעבי - רחובות ניוז
רועי שרעבי

ח"מ רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט בעיריית רחובות: "האולימפיאדה תרמה תרומה מבורכת, גם לקידום אורח חיים בריא לצד פעילות מהנה. ערכים המובילים את עשייתנו במחלקת הספורט העירונית. אנו שמחים על היצע הרב של חוגי הספורט בעיר וכן, על הביקוש ההולך וגובר בהרשמה אליהם".

 

חדשות רחובות - ספורט ניוז - רחובות ניוז
חדשות רחובות – ספורט ניוז – רחובות ניוז

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן