אפקט ממשלת האחדות! האם הקרעים שנוצרו בין חברי המועצה יפגעו בהמשך העשייה המשותפת?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
משמאל- רחמים מלול, בנימין נתניהו, מתן דיל ואביב איטח

אפקט ממשלת האחדות! האם חילוקי הדיעות  שנוצרו בין חברי המועצה יפגעו בעשייה העירונית? אסף אל-בר ” כל הממשלה הזו היא דגל אדום”. רועי שרעבי ” מספיק עם ההשמצות שמפלגות אותנו!”.

 

מיד לאחר פירוק מפגלת כחול לבן החלו חברי מועצת העיר רחובות להשמיע את קולם במגוון הרשתות החברתיות. היו כמובן כאלה שלא אהבו את ממשלת האחדות, כך למשל חבר המועצה אסף אל-בר ” אני מחפש בלבי הגיון לצעד של גנץ” כתב אל-בר והמשיך ” כל הממשלה הזו היא דגל אדום אחד גדול, אבל אוחנה ואדלשטיין, מחריבי הדמוקרטיה, הם אדום בוהק”.

רועי שרעבי עם ראש הממשלה נתניהו

חברו למועצה רועי שרעבי לא נשאר אדיש והגיב ” מספיק עם ההשמצות וססמאות שמפלגות אותנו!”.

יאיר לפיד וזוהר בלום. צפו להפתעות.

במקביל לצעד של גנץ, חתם ממלא מקום ראש העיר זהר בלום על מכתב חיזוק ליאיר לפיד ראש סיעת “יש עתיד” נכתב בין השאר ” בימים כמו היום, כשקשה וכשהעקרונות שלנו עומדים במבחן, אנחנו רוצים להצהיר שאנחנו גאים בך. האידיאולוגיה, היושרה, נקיון הכפיים והאמינות שלך, הם אלו שימשיכו להוביל אותנו קדימה”.

משמאל- רחמים מלול, בנימין נתניהו, מתן דיל ואביב איטח

המנצחים בבחירות הם כמובן ראש העיר רחמים מלול, שהנו נציג הליכוד, והביע את תמיכתו הפומבית בכנסים שערך ראש הממשלה בנימין נתניהו. וכן יו”ר האופוזיציה עו”ד מתן דיל שניהל את השטח בשני קמפיינים של הליכוד ברמה הארצית.

מתן דיל ויאיר רביבו רגע לאחר שראו את תוצאות המדגמים

חבר המועצה אביב איטח הסתפק בסרטון שהעלה ובו קטעי וידאו מהבחירות לכנסת בו נראים אזרחים מאוחדים מכל הדיעות וכן מכנסים של סיעת הליכוד. איטח על הסרטון ” הבחירות הסתיימו, רבים מדברים על אחדות. אז מה זה אחדות? והיכן זה מתנגש אצלנו?”.

ח”כ עופר כסיף

גם לחבר הכנסת הרחובותי עופר כסיף היה מה לומר ובהתבטאות חריפה במיוחד הוא מכנה את ראש הממשלה “דיקטטור” ומבטיח ” אני רוצה להגיד לכולם בעיקר לאלה שמצאו סיבה לחגוג ולגדף. הרבה מאוד עריצים היו בהסטוריה, גם בהסטוריה המודרנית. בסופו של דבר כולם נפלו או הופלו. אנחנו נמשיך במאבק שלנו נגד הדיקטטור נתניהו ולא משנה מי מצטרף אליו, אני בטוח שהדרך שלנו תנצח”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן