ארבעה נערים נתפסו על ידי שוטרי תחנת רחובות בחשד שניסו לגנוב ספר תורה מבית הכנסת של חסידות קרעטשניף זמן קצר לאחר יום הכיפורים שזה עתה הסתיים.
חסידי המקום הגרים ברחוב ההגנה שסמוך לבית הכנסת, הבחינו בארבעת הנערים משוחחים ביניהם בסביבות השעה 1:30 לפנות בוקר, שהתקרבו הם שמעו את אחד מהם שואל " כמה לדעכם עולה ספר תורה? שווה לגנוב?". תוך זמן קצר החליטו הארבעה לצאת למשימה, שניים עלו לקומה השניה של בית הכנסת והשניים הנותרים המתינו בחוץ ותצפתו. החסידים הזעיקו את שוטרי תחנת רחובות שבאו במהירות ובצורה שקטה, שניים הצליחו לברוח ונתפסו ברחוב סמוך ואילו שני חשודים נתפסו ממש ביציאה מבית הכנסת מבלי שכמובן הצליחו לבצע את זממם. השוטרים הודו לחסידים על עירנותם והבטיחו לטפל במקרה החמור במלוא הרצינות.