אתם משרתים במילואים? הצטרפו לקבוצת ריצה

עיריית רחובות תפצה אזרח שמעד בספורטק בסכום של 143 אלף שקלים
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אתם משרתים במילואים? בואו לקבוצת ריצה שהקמנו במיוחד עבורכם

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות את התושבות והתושבים המשרתים במילואים ובני/בנות זוגם להצטרף לקבוצת ריצה ייעודית בעלות סמלית. אימון ניסיון והיכרות יתקיים ביום שלישי, 25.10.22, בשעה 20:30, בספורטק העירוני.

עיריית רחובות והחברה העירונית מעודדות אורח חיים בריא ומצדיעות לנשות ואנשי מערך המילואים, השותפים המלאים לשמירה על ביטחון מדינת ישראל.
בימים אלה מוזמנות ומוזמנים כל משרתות ומשרתי המילואים הפעילים, יחד עם בני/בנות זוגם, להירשם לקבוצת ריצה ייעודית שתיפתח במיוחד עבורם, בעלות סמלית של 100 ₪ לכל התקופה (8 חודשים), בהובלת מדריכה מקצועית ומוסמכת.
קבוצת הריצה עתידה להיפגש פעמיים בשבוע בספורטק העירוני ברחובות: בימי שלישי, בין השעות 20:30 -21:30 ובימי חמישי בין השעות 19:00 -20:00.
אימון ניסיון והיכרות יתקיים ביום שלישי, 25.10.22, בשעה 20:30.
לפרטים נוספים: 052-6064141, או אגף הספורט – 08-6683884
הרשמה דרך אתר החברה העירונית או בקישור הבא >> //bit.ly/3gdFpsQ

ראש העיר רחמים מלול

רחמים מלול, ראש העיר: "חשוב לנו לעודד אורח חיים בריא לכלל תושבי רחובות. יחד עם ההוקרה למשרתי המילואים – שילבנו את שתי המטרות הללו לפרויקט חדש של קבוצת ריצה ייעודית. אנו מזמינים אתכם להגיע ולהנות מריצה משותפת".

חדשות רחובות - רועי שרעבי - רחובות ניוז
חדשות רחובות – רועי שרעבי – רחובות ניוז

חבר המועצה רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט: "זוהי קבוצה ייחודית שבה מתנדבות ומתנדבי מילואים צה"ל ובני הזוג שלהם, הינם חשובים ומוערכים מאד, וייצרנו להם את המקום לרוץ ביחד".

חדשות רחובות - אייל פרנקל צילום רמי זרנגר - רחובות ניוז
חדשות רחובות – אייל פרנקל צילום רמי זרנגר – רחובות ניוז

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית: "החברה העירונית רחובות גאה להביא למתנדבות ולמתנדבים הפעילים בצה"ל ולבני ובנות זוגם, פעילות ספורטיבית ייחודית רק בעבורם – קבוצת ריצה. בעבורנו פעילות זו הינה המשך הערכה על מסירותם וגאוות היחידה של עירנו. אני מזמין את כל המילואימניקיות והמילואימניקים לבוא ולרוץ ביחד ובכיף!".

תגובות

דילוג לתוכן