ביום שלישי: מתחם בדיקות קורונה באתר הפרדסנות ללא הפניית רופא/ה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ביום שלישי: מתחם בדיקות קורונה באתר הפרדסנות ללא הפניית רופא/ה

העירייה מקימה ביום שלישי, 24.11 , מתחם בדיקות נוסף במתכונת דרייב אין, ללא צורך בהפניית רופא/ה תושבים שרוצים להיבדק יגיעו בין השעות 14:00-19:00 באמצעות הרכב בלבד לאתר הפרדסנות ברחוב אבינועם נחמני הבדיקות ללא תשלום, כולל לחיילים, ויש להביא תעודה מזהה.

במטרה לקטוע את שרשרת ההדבקות ולהוריד את שיעור התחלואה בעיר, בשבועות האחרונים עיריית רחובות פתחה מספר מתחמי בדיקות עירוניים בשיטות שונות – מתחמי דרייב אין, לבאים ברכבים, ומתחמי בדיקות להולכי רגל. במסגרת הבדיקות היזומות שערכה העירייה נבדקו אלפי תושבות ותושבים.
ביום שלישי השבוע, 24.11 ייפתח מתחם בדיקות נוסף באתר הפרדסנות. המתחם יפעל ברח׳ אבינועם נחמני סמוך לאולי ״שמיים כחולים” לשעבר , בין השעות 14:00-19:00 וכל תושבי רחובות, כולל חיילים, מוזמנים להגיע ולהיבדק בקלות, ללא הפניית רופא וללא תשלום. יש להגיע עם תעודה מזהה.
מטרת הבדיקות היזומות הינה לגלות חולים “סמויים”, המדביקים אחרים ללא ידיעה ובכך להוריד את שיעור התחלואה בעיר, ולקטוע את שרשרת ההדבקות.
במתחם תהיה הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות, אין להגיע רגלית .

ראש העיר, רחמים מלול: “אנו קוראים לתושבים- בואו להיבדק על מנת לצמצם את שיעור התחלואה בעיר ככל שניתן. הבדיקות מסייעות לנו לקטוע את שרשרת ההדבקה בעיר ולאתר את החולים הסמויים.רק ביחד נוכל לנצח את הקורונה ברחובות , ולשמור על הצבע הירוק! “.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן