ביקור ממלכתי בלשכת ראש העיר: ראש שירותי בריאות הציבור, דר׳ שרון אלרעי פרייס

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ביקור ממלכתי בלשכת ראש העיר: ראש שירותי בריאות הציבור, דר׳ שרון אלרעי פרייס

פועלים למען העסקים בעיר: הנהלת העיר הזמינה והציגה בפני ראש שירותי בריאות הציבור, דר׳ שרון אלרועי פרייס, את נושא רישוי העסקים, במטרה להקל על הביורוקרטיה העומדת בפני העסקים בתהליך רישוי

דר׳ שרון אלרעי פרייס הגיעה היום לפגישה רשמית בעיריית רחובות. הפעם היה זה בקשר לתפקידה כממונה על בריאות הציבור בכל הקשור לרישוי עסקים, ולא בענייני קורונה.
זוהי העיר הראשונה שבה מבקרת דר אלרועי- פרייס בהקשר לתפקידה זה, והיא הגיעה על מנת להתרשם וללמוד על הקשיים העומדים בפני עסקים בכל הקשור לנושא רישוי עסקים- מטעם משרד הבריאות, ועל הדרכים האפשריות לפתרונן.
דר' אבי צרפתי, הווטרינר העירוני הזמין את דר׳ אלרועי פרייס במטרה לבקש ממנה להשיב לרשויות המקומיות את סמכותן להענקת אישורים בכל הקשור לאישורים על מכירת בשר מן החי, ולחסוך בבירוקרטיה עבור עסקים מקומיים.
מלבד ראש העיר, רחמים מלול, בפגישה נכחו ממלאי מקום ראש העיר, בנצי שרעבי וזוהר בלום, סגן ראש העיר יניב מרקוביץ׳, המכהן גם כמחזיק תיק רישוי עסקים, מנכ״ל העירייה דורון מילברג, דר׳ אבי צרפתי הווטרינר העירוני, צביקה מדהלה מנהל האגף המוניציפלי, עו״ד מיכל דגן יועמ״ש העיריה, סגניתה עו״ד שרון אורון ורויטל קורן מנהלת מחלקת רישוי עסקים.

במסגרת הביקור, סיירה דר׳ אלרועי פרייס במספר עסקים על מנת לראות מקרוב בהליך רישוי של העסקים לממכר מזון מהחי, ולהתרשם בשטח מהקשיים העומדים בפני העסקים – על מנת למצוא דרכים ופתרונות להקל עליהם.

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *