בית הדין לעבודה הורה לוועד העובדים לא לנקוט בשום פעולה או צעד לא ארגוני שעלולים לפגוע במהלך החיים התקין של תושבי העיר עד לדיון הבא בבית המשפט.

מאות מעובדי העירייה נענו לקריאת יו"ר וועד העובדים.מנגד עשרות הורים קראו במהלך ההפגנה"ההורים לא שבויים"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

היום, שלישי (28.3), התקיים הדיון הדחוף שביקשה עיריית רחובות לקיים בבית הדין לעבודה לאור הפעולה החד צדדית של וועד העובדים שקרא לקיים "אסיפת עובדים דחופה" בשעות הבוקר.

העירייה החליטה לפנות לבית הדין לאור העובדה שוועד העובדים בפעולותיו, מנע את פתיחתם הסדירה של הגנים בעיר, וזאת מבלי לעדכן את התושבים.

בית הדין לעבודה הורה לוועד העובדים לא לנקוט בשום פעולה או צעד לא ארגוני שעלולים לפגוע במהלך החיים התקין של תושבי העיר עד לדיון הבא בבית המשפט.

מנכ"ל העירייה, דורון מילברג, דרש מבית המשפט להדגיש בפני הוועד כי בתהליך של משא ומתן, כל צד צריך לגלות גמישות משום שבמשא ומתן המתנהל, מי שגילה גמישות לאורך כל התהליך הוא ראש העיר בעוד שהוועד פעל בצורה בלתי מתפשרת.

לראיה, מתוך 14 הנשאים הנמצאים בדיון, ראש העיר הסכים על 10.

מנכ"ל העירייה אמר בבית המשפט כי אם בוועד יגלו גמישות וינהלו משא ומתן ענייני על הנושאים שבמחלוקת ניתן יהיה לסיים את כל הדיונים תוך רבע שעה.

לאור בקשה זו, התחייב עורך הדין שמייצג את וועד העובדים בפני בית המשפט לגלות גמישות.

ראש העיר, הנהלת העיר ומנכ"ל העירייה ימשיכו לעמוד איתן, על אף הקשיים, בכדי לשמור על העקרונות המנחים אותם והם שמירה על האינטרס הציבורי, דאגה לעובדי העירייה וחשוב מכל על שמירה על תקציב עירוני מאוזן לטובת תושבי העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *