fbpx

בית ספר ללימודי אנגלית  – כדי לנפץ את תקרת הזכוכית בשוק ההיי-טק

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ofir

ofir

מאת: יפעת מן*

"היום רואים שיש פער גדול מאוד בין מי שיש לו אנגלית ברמה גבוהה לבין מי שלא. מי ששולט באנגלית יכול להיכנס למגוון תפקידים מאוד מעניינים בליבת העשייה של ההיי-טק, גם אם הוא לא טכנולוגי, ומי שלא יודע אנגלית – דרכו חסומה. וזה חסם מטורף שמטריד גם את החברות עצמן, בעיקר מאז הקורונה. מכיוון שהקורונה האיצה במכפלות את מספר חברות ההיי-טק שצמחו כאן בישראל, והיום אנחנו מדברים על מציאות שבה רוב המערכים המסחריים, מערכי השיווק והמכירות, שירות ותמיכת הלקוחות…, התמיכה הטכנית וכן כל המערכים האופרטיביים, אנשי פיתוח עסקי, מפתחי המכירות – כולם, כולם, לאורך כל ציר התפקידים, חייבים לדעת אנגלית ברמת שפת אם, בין אם זה לכתוב, לקרוא, לשוחח ולנהל גם שיחות עסקים, שיחות שיווק, מכירה וגם סמול טוק." (דורון אהרונסון מתוך כתבת שער שהתפרסמה במוסף ממון שישי של ידיעות אחרונות בשם "מחסוM הEנגליש" ביום שישי, 9.7.2021)

היום כבר כולנו מבינים את הצורך הבוער לשיפור וליטוש כישורי השפה באנגלית עסקית. ואלו שמתקשים עדיין להודות בכך בינם לבין עצמם, חשים את זה על בשרם כשהם נתקלים באין ספור הצעות עבודה למשרות שדורשות אנגלית על בוריה או כשהם רוצים לקדם את הקריירה המקצועית שלהם.

לכם – הארגונים הבינלאומיים, חברות ההיי-טק, אנשי העסקים, ספקי שירותים לתעשיית הטכנולוגיה ואפילו סטודנטים לקראת סיום התואר – עבורכם הקמנו את בית ספר ללימודי אנגלית, בית ספר בוטיק, שמתמחה באנגלית עסקית ומהווה מקפצה משמעותית בשיפור ההישגים העסקיים והמקצועיים שלכם על ידי שיפור וליטוש כישורי השפה, מה שמאפשר לכם לדבר אנגלית בשטף ובביטחון, לכתוב מיילים עסקיים בצורה מקצועית ומכבדת, להעביר מצגות מקצועיות מול קהל דובר אנגלית, לנהל פגישות ושיחות וועידה וסוף סוף ולנפץ את תקרת הזכוכית הכה נוכחת בזירת העסקים והטכנולוגיה הבינלאומית.

TriEnglish הוא בית ספר ללימודי אנגלית המציע תוכניות מותאמות אישית ושירות לקוחות מסור ופרטני לחברות המובילות בארץ. אנו מציעים תוכניות הדרכה מגוונות בתחומים של אנגלית עסקית באיכות גבוהה למנהלים ועובדים בארגונים וכן אנשי עסקים – כולם עם ציפיות גבוהות וצרכים בוערים לשפר את רמת התקשורת העסקית באנגלית. אנו פועלים ברחבי הארץ עם שיעורים פרטניים וקבוצתיים באתר החברה, תוכניות גמישות ואפקטיביות בזום, הכשרות ממוקדות לכתיבת מיילים, סדנאות להעברת מצגות מנצחות מול קהל דובר אנגלית והדרכות קבועות לצרכי השפה השוטפים בארגון.

כשמתמחים באנגלית עסקית למעלה מ-20 שנה, נמצאים בלב העשייה בתחום זה ופוגשים מאות לקוחות, שומעים מהם את אותו הסיפור שוב ושוב: "אני בעל חברה שמספקת לאינטל שירות אבל אני נאלץ לתת לעובדים שלי לתקשר ישירות עם אנשי הקשר באינטל כי אני לא מרגיש ביטחון באנגלית", או "אני לקראת ראיון עבודה לגוגל ומתקשה לענות על השאלות שלהם באופן שוטף ומרשים", וגם "אני עובדת במחלקת הפיתוח בחברה שלי והציעו לי להתקדם לתפקיד ניהולי אבל לא לפני שאשפר את רמת האנגלית שלי", ועוד ועוד.

אז אתם מבינים ש- There's no time like the present ושאתם חייבים לפנות זמן ומשאבים, לקום ולעשות מעשה ולהירשם לקורס אנגלית עסקית בבית ספר ללימודי אנגלית.

אבל מה מייחד בית ספר ללימודי אנגלית, עם התמחות באנגלית עסקית?

סיכמנו עבורכם שלושה דגשים חשובים, כדי שתוכלו לבחור נכון ולהזניק את הקריירה שלכם ללא עיכובים ועכבות:

  1. בית ספר ללימודי אנגלית התהליך תמיד מתחיל באומדן של הרמה והצרכים הספציפיים של כל לקוח, מה שמאפשר בנייה של תכנית הכשרה מותאמת באנגלית עסקית, שמכוונת לשפת התעשייה והמשרה של כל לומד או קבוצת לימוד. בנוסף, במהלך השיעורים, שמתקיימים באווירה נעימה ומאתגרת, מתבצע תרגול של מיומנויות תקשורת באנגלית, להן זקוק הלקוח במיוחד על מנת לייעל את עבודתו, לרבות תרגול של שיחות טלפון ושיחות ועידה, הכנה לפגישות ומצגות ותקשורת בין-תרבותית עם דגש על המדינות מולם מתבצעת העבודה. ערכת הלימוד שלנו עשירה וכוללת ספר שימושי עם מגוון נושאים נפוצים של תקשורת בעולם העסקי הבינלאומי, לרבות רשימות של אוצר מילים וביטויים שכיחים בתחומים רבים, מיני-מאמרים רלבנטיים לתרגול של קריאה ומענה בעל פה ובכתב על שאלות עומק ודעה, רשימות על טיפים ומשפטי מפתח לכתיבה עסקית וכלי שפה רבים נוספים.

 

  1. אנגלית היא ה- lingua franca, השפה הרווחת של עולם העסקים הגלובאלי. על מנת להכין את עצמכם לתקשר באפקטיביות בזירה זו, חשוב ללמוד איך לשוחח במשלב גבוה המתאים לעולם העסקי ברחבי העולם. לדוגמא, במקום להשתמש במילה get עדיף להגיד receive; במקום להגיד big , נכון יותר להשתמש ב- large. במקום להגיד to give presentations יש להגיד to deliver presentations ומקום לכתוב to do a test מומלץ לכתוב to conduct a test, ועוד ועוד. בית ספר ללימודי אנגלית מתמחה בהוראת אנגלית עסקית ונותן כלים וטיפים לשימוש בשפה העסקית העדכנית ביותר. ריכזנו עבורכם בטבלה 10 דוגמאות איך להפוך ביטויים שכיחים באנגלית לכאלו שמתאימים לשפה עסקית גבוהה יותר, שלה אנו קוראים אנגלית עסקית.
Business English English No.
large big 1
To deliver a presentation To give a presentation 2
To conduct a test To give a test 3
To participate in a meeting To be in a meeting 4
The company is located at… The address of the company is… 5
We provide services… We give services… 6
Our organization employs about 100 staff members in our various centers across the world. We have 100 workers plus-minus in the organization in many countries. 7
We would like… I want… 8
I'm concerned about this issue. I'm worried about this thing. 9
We haven't received your package yet. You didn't send us the package. 10

 

  1. צוות ההוראה של בית ספר ללימודי אנגלית מורכב ממרצים שהם דוברי אנגלית שפת אם, אקדמאים, עם ניסיון עסקי מארצות המוצא שלהם וכן בעלי ידע וניסיון רב בהוראת אנגלית עסקית. אנו קוראים להם "מאמני שפה". זאת מכיוון שבדומה לאימון אתלטיקה, בו הספורטאי מקבל ידע וכלים, וביחד עם מאמן מקצועי שתומך ומדרבן, מתאמן כדי להשיג את המטרה שהוגדרה, כך גם באימון שפה – הלקוחות עובדים עם מאמני שפה מקצוענים, שמבינים את תחומי השפה הייחודיים שצריך לחזק ולשפר אצל "המתאמנים", כמו גם את האתגרים שלהם בעבודה ואת הקשיים האישיים שלהם, שנוגעים לשימוש באנגלית ברמה יומיומית במשרד. מאמני השפה יודעים ומוכשרים לעודד ולתרגל את הלקוח לדבר בסיטואציות שונות, תוך תיקון, הכוונה ועידוד על מנת שהלומדים ירגישו שהם מתקדמים, ומשפרים את הביטחון והשטף שלהם בהבעה באנגלית עסקית.

לסיכום, אם הגעתם להבנה שיש לכם צורך לשפר וללטש את רמת ה-אנגלית עסקית שלכם, אנו ממליצים לפנות זמן ומשאבים, לגייס מוטיבציה פנימית, להבין ששיפור שפה זהו תהליך ארוך, שדורש תירגול רב, להתאזר בסבלנות ו… לקפוץ למים היישר לתוך קורס אנגלית עסקית שהותאם לרמתכם ולתחום עבודתכם על ידי בית ספר ללימודי אנגלית, שמלמד רק אנגלית ומתמחה בתחום של אנגלית עסקית ובעל ניסיון בעולם העסקי והטכנולוגי. והכי חשוב לבחור בית ספר ללימודי אנגלית שעובד עם צוות מאמני שפה ברמה הגבוהה ביותר, עם הכשרה ייחודית לתחום, רקע עסקי מגוון, ניסיון חיים ויכולת לתמוך ולהעצים את "המתאמנים", תוך שיפור היכולת והביטחון שלהם לתקשר באנגלית בעבודתם השוטפת.

הגיע הזמן להסיר מעליכם את חסם השפה, בין אם הוא יושב על טראומת עבר או בין אם הוא קשור לפער כלשהו, קבלו החלטה לשפר את יכולת ההבעה וההשפעה שלכם בארגון, ובואו להתאמן בבית ספר ללימודי אנגלית, אנחנו מחכים לכם!

  • הכותבת היא מנכ"ל חברת TriEnglish – אנגלית עסקית

מאמנים אותך להצליח… באנגלית!

https://www.trienglish.co.il/

 

 

תגובות

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: