בלעדי: השכונות בהן נמצאים חולי קורונה- היובל, אושיות וגני סביון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בלעדי: השכונות בהן נמצאים חולי קורונה בהתחשב לציון תוכנית הרמזור המשוקלל לאותה שכונה- היובל, אושיות וגני סביון, ראש העיר קורא לתושבי השכונות ובפרט לאלו בהם ישנם חולי קורונה להגיע ולהבדק.

מפת הקורונה 22,11,2020

 

תמונת המצב העדכנית של העיר רחובות בנושא הקורונה בהחלט יכולה לעודד את רוב תושבי העיר. זאת לאור העובדה כי בשתי היממות האחרונות לא נוספו חולים חדשים כפי שמסתמן מהגרף העדכני של פיקוד העורך. להלן השכונות בהן חולי קורונה ברף הגבוה בהתאם לתוכנית הרמזור המשוקלל: בשכונת היובל- תשעה חולים, בשכונת גני סביון- חמישה חולים ובשכונת אושיות גם כן חמישה חולים, בסה”כ בעיר ישנם 56 חולי קורונה.

ראש העיר רחמים מלול

 

למרות הנתונים החיוביים, ראש העיר, רחמים מלול לא נשאר אדיש וממשיך להאיץ בתושבים להקפיד על הנחיות משרד הבריאות ולהבדק ולהותיר את המציאות על כנה. מלול: “אנו קוראים לתושבים- בואו להיבדק על מנת לצמצם את שיעור התחלואה בעיר ככל שניתן. הבדיקות מסייעות לנו לקטוע את שרשרת ההדבקה בעיר ולאתר את החולים הסמויים.רק ביחד נוכל לנצח את הקורונה ברחובות , ולשמור על הצבע הירוק! “.

עדכון קורונה

 

תזכורת: מתחם בדיקות הקורונה יפתח ביום שלישי, 24.11, במתכונת דרייב אין, ללא צורך בהפניית רופא/ה תושבים שרוצים להיבדק יגיעו בין השעות 14:00-19:00 באמצעות הרכב בלבד לאתר הפרדסנות ברחוב אבינועם נחמני, הבדיקות ללא תשלום, כולל לחיילים, ויש להביא תעודה מזהה.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן