בלעדי ומבייש! חיילים שכחו באוטובוס חפצים, רק בהתערבות המשטרה הנהג אפשר להם לחפש

השוטרים ואחריהם החיילים צילום רחובות ניוז
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
השוטרים ואחריהם החיילים צילום רחובות ניוז
השוטרים ואחריהם החיילים צילום רחובות ניוז

בלעדי ומבייש: חיילים שנסעו באוטובוס חשבו ששכחו בו חפצים, הם הגיעו אל ביתו של הנהג וביקשו שיפתח להם, הנהג סרב ושוטרים שהוזעקו שכנעו אותו לפתוח להם ולחפש את חפציהם.

אמש (שלישי) בסביבות השעה 23:00 הגיעו חיילים מאחד הבסיסים באזור אל ביתו של נהג האוטובוס בשכונת רחובות המדע שהסיע אותם מוקדם יותר במהלך פעילות מבצעית. החיילים ביקשו מהנהג שיתלווה אליהם לאוטובוס ויפתח אותו כי שכחו בתוכו חפצים. הנהג סרב ואמר להם שיבדוק בבוקר שהוא קם לעבודה. החיילים הסבירו לו שזה דחוף והם חייבים למצוא לפחות את מכשיר הפלאפון של אחד מהם. כעבור מספר דקות נאלצו להזעיק את המשטרה, שוטרים שהגיעו שוחחו עם הנהג ושכנעו אותו לפתוח לחיילים את האוטובוס. הנהג התלבש והשוטרים הסיעו אותו אל האוטובוס שהחנה במתחם בית העלמין גורדסקי כשאחריהם החיילים עם רכבם.

השוטרים מסיעים את נהג האוטובוס

אחד החיילים סיפר ” אני לא מדבר על זה שכבר אין טיפת כבוד לחיילי צה”ל, עצוב שמזלזלים בנו, אחד החיילים שכח את הפלאפון או שאבד לו אז הוא ביקש מהנהג בסך הכל לבדוק. הנהג יכל להבין אותו ולפתוח את האוטובוס, לא היינו צריכים להגיע למצב כזה לא נעים איתו. הנהג ראה שהגיע רכב צבאי ויכל להבין לבד עד כמה זה חשוב. חייב לומר שלא כל נהגי האוטובוסים מתנהגים ככה, יש נהגים טובים שמבינים את החיילים ומכבדים ויש בודדים כמו הנהג הזה שפשוט מזלזלים בנו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן