בלעדי: מרגע המבוכה של המשטרה ועד למעצר החשוד בביתו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בלעדי: המשטרה עיכבה צעיר בן 27 שנחשד בסניף הדואר ועל גופו נתפסה סכין, החשוד נחקר ויצא מתחנת המשטרה אל דרכו, במשטרה טענו כי הוא ברח בזמן חקירתו וכשהגיע אל ביתו זינקו עליו שוטרים ועצרו אותו.

 

אתמול (רביעי) הבחינה פקידה בסניף דואר באזור, בצעיר שחובש על ראשו כובע קפוצ’ון ומביט לצדדים בחשדנות. הפקידה ביקשה שיסיר את הקפוצ’ון מראשו וכשהוא סרב היא הזעיקה את המשטרה. שוטרים שהגיעו איתרו אותו ובחיפוש על גופו אותרה סכין. הצעיר עוכב לתחנה ונחקר, בשלב הזה עזב את התחנה, לטענת המשטרה הוא עזב בזמן שהיה מעוכב ובמהלך חקירה. שוטרי הסיור בהובלת מפקד התחנה סנ”צ שרון מנור הגיעו אל ביתו וכשהבחינו בו ליד משפחתו הוא נעצר. לפני זמן קצר נערך דיונו בבית משפט השלום בראשון לציון בפני השופטת זהר דיבון סגל. בדיון טען סנגורו באשר לסכין שנמצאה כי הוא עובד בשיפוצים ושאלה את נציג המשטרה מה העילה למעצרו.

 

נציג המשטרה רס”ב דמיטרי שנקר השיב ” החשוד בפנינו חשוד בכך כי הפקידה אשר עבדה בסניף הדואר חששה שהחשוד עומד לבצע עבירה. נבהלה עקב התנהלת החשוד ואיך שהנ”ל היה לבוש בעיקר לאחר שביקשה שיסיר את הקפוצ’ון ולא יראה כרעול פנים. החשוד סירב. הלך הלוך ושוב לתוך סניף הדואר. החשוד עוכב על-ידי השוטרים בשטח על מנת לבדוק את מעשיו ולאחר שנתפס עליו סכין, החשד עלה. בעקבות כך עוכב לתחנה ובתחנה החשוד ברח מהשוטרים. לאחר מכן בזמן שהשוטרים לקחו את החשוד לבית הסוהר, החשוד תקף את אחד השוטרים. זוהי העילה למעצר”. למרות בקשת סנגורו הורתה השופטת סגל להאריך את מעצרו ביומיים, עד שבת בצהריים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן