תמונות ראשונות מבטומי בגאורגיה של עובדי עיריית רחובות שמציינים את יום הגבר. חברים מספרים שיושב ראש ועד העובדים רמי מדהלה שנהנה בחברת כוכבי הפייסבוק גדי עוקשי וחן קריטי. השניים ממשיכים לככב שם ומנעימים לכל שבעים המשתתפים את האוירה.
![](https://rehovot.news/wp-content/uploads/2023/04/Screenshot_20230414_010722_WhatsAppBusiness-238x300.jpg)
תמונות ראשונות מבטומי בגאורגיה של עובדי עיריית רחובות שמציינים את יום הגבר. חברים מספרים שיושב ראש ועד העובדים רמי מדהלה שנהנה בחברת כוכבי הפייסבוק גדי עוקשי וחן קריטי. השניים ממשיכים לככב שם ומנעימים לכל שבעים המשתתפים את האוירה.
תגובות
כל הזכויות שמורות לאתר רחובות ניוז | מבית קבוצת NEWS | ראשון ניוז – חדשות ראשון לציון | בבעלות העיתונאי ארז שרווינטר