בלתי נתפס: בבית העלמין ברחובות נטמן איציק וייס שנפטר במהלך השבעה על בנו

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
איציק מאיר וייס ז"ל בברית המילה לבנו ישראל ז"ל

שלושה ימים לאחר שאיבד את בנו ישראל ז"ל. התמוטט האב איציק מאיר וייס במהלך השבעה.הוא נקבר אמש בבית העלמין ברחובות לצד סבו,הרב יוסף יום טוב וייס,שהיה נציג הציבור החרדי ברחובות. 

מאות בני אדם ליוו למנוחות את איציק מאיר וייס ז"ל שנטמן בחצות הלילה בבית העלמין ברחובות. זאת לאחר שהתמוטט ומת במהלך השבעה בביתו בבני ברק על בנו הבכור, התינוק ישראל בן החמישה חודשים, שמת השבוע בשנתו.

מסע ההלוויה החל בבית הכנסת "דברי חיים" בבני ברק  שם נשאו יקירו דברי הספד ומשם המשיכו המשתתפים לבית העלמין ברחובות , כדי לקבור את האב בסמוך לסבול,הרב יוסף יום טוב וייס שהיה דמות מעורכת בקרב הציבור החרדי בעיר רחובות. וייס שהיה ממקימי העיר רחובות וממקימי בית כנסת הליטאי פא"י שברחוב עזרא. בני משפחה אמרו במסע ההלויה כי הם מתקשים לעכל את הבשורה הרעה מכל. יצחק מאיר נפטר ככל הנראה מדום לב לאחר שלא ידע להתמודד עם מות בנו היחיד. קרובי משפחתו סיפרו "הוא היה גרוש שלושה חודשים בלבד והתחתן עם אישתו שהיתה גם היא גרושה וחיכתה הרבה זמן לילדים. בגיל 31 הוא הפך לאבא וכשאירעה הטרגדיה ובנו נפטר הוא לקח את זה מאוד קשה עד כדי המוות שלו עצמו. כולם בוכים ולא מבינים מאיפה באה הגזרה הקשה הזאת על המשפחה כולה".

קבר האברך צילום רחובות ניוז

כזכור,ביום חמישי האחרון בצהריים איבד וייס את בנו התינוק ששהה בבית המטפלת שלו(מוות בעריסה). הוא פונה לבית החולים מעייני הישועה, שם נקבע מותו. אתמול בצהריים, במהלך השבעה בביתו, איבד וייס את הכרתו. צוותי מד"א הוזנקו לדירת המשפחה שהחלו לבצע בו פעולות החיאה ולבסוף פינו אותו במצב אנוש לבית החולים שיבא בתל השומר, שם נקבע מותו כעבור זמן קצר.

וייס בוגר ישיבת מיר ברכפלד הותיר אחריו הורים אחים ואחיות ואת רעייתו רותי. במהלך הבחירות האחרונות הוא שימש בתפקיד רכז ההסברה של מפלגת יהדות התורה.

האח יעקב ספד לו: "איזה אח מיוחד ואילו מידות טובות היה לו. הוא ידע לכבד את כולם. את ההורים, את האחים, הקרין אצילות ואהבה לכל אחד. כולם אהבו אותו, מקטן ועד גדול. האישיות שלו קרנה. אני מבקש בשם המשפחה סליחה ומחילה אם לא הערכנו מספיק את היהלום המיוחד הזה, אחי איציק היקר".

צילום רחובות ניוז

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן