במשטרה סבורים שאסיר הפעיל סוחרים מהכלא: "אקנה לכם בגדים חדשים"

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

המלחמה בסמים: שני צעירים נעצרו בחשד לסחר בסמים לאחר שהופעלו לכאורה על ידי אסיר מהכלא, לטענת סנגורם: " שום שיחה לא מצביעה על סחר". 

לאחר חקירה סמויה שכללה האזנת שיחות טלפונים, שוטרי מחלק המודיעין של מרחב שפלה, עצרו אמש שני צעירים כבני חשודים 25 ו- 26. על פי החשד השניים סחרו בסמים והופעלו על ידי אסיר מוכר המרצה עונש מאסר בכלא. השלושה, תושבי שכונת כפר גבירול ברחובות, אחד מהם מוכר מאוד למשטרה בשל עברו בעולם הפשיעה.

סנגורם טען כי המשטרה אפילו לא השמיעה את השיחות אלא הטיחה בפני אחד החשודים את מילות הקוד בשיחות ורמז שהכוונה היתה לסמים " אמר להם שבעתיד הוא יקנה להם בגדים טובים יותר והכוונה לסמים מסוג שונה, נאמר להם".

 

סמים, כסף ופלאפונים צילום משטרת ישראל

לפני זמן קצר נערך דיונם בבית משפט השלום בראשון לציון בפני השופט טל ענר. נציג המשטרה רס"מ איתן לנקרי ביקש להאריך את מעצרם בעשרה ימים. סנגורם, עו"ד נס בן נתן טען כי החשוד השלישי המרצה מאסר בפועל, צפוי היה להשתחרר לחופשי בעוד כיומיים שלושה. בסיום ביקש בן נתן לקצר את ימי מעצרם.

השופט טל ענר צילום רחובות ניוז

בסיום הדיון החליט השופט ענר להאריך את מעצרם עד יום ראשון: "מדובר בחשד שנחקר מזה זמן מה, טרם מעצר החשודים. החקירה הניבה תוצרים המבססים כבר בשלב זה חשד סביר כנגד שלושת החשודים לעבירת הסחר, במגוון סוגי סמים ולאורך תקופה ממושכת. שוכנעתי שקיים יסוד סביר לחשש שהחשודים או מי מהם יסכן את בטחונו של אדם/בטחון הציבור וכן שקיים יסוד סביר לשיבוש הליכי".

עו"ד נס בן נתן

לחדשות רחובות ניוז אמר עורך דינם נס בן נתן: "מרשיי טוענים לחפותם, אין להם כל קשר לענין, שום שיחה לא מצביעה על סחר בסמים. לכן החליט השופט לקצר את ימי המעצר".

תגובות

דילוג לתוכן