נח ודינה אייזנברג מירושלים עזבו את מתחם מרכז הרפואי קפלן ברחובות אתמול ומאז נעלמו עקובתיהם. נדרשת עזרת הציבור בסיוע בחיפושיהם ,היות ונשקפת סכנה לחייהם עקב מצבם הנפשי הקשה
תושבי רחובות והסביבה מתבקשים לסייע באיתור זוג חרדים מירושלים,נח ודינה אייזנברג הנעדרים למעלה מ-24 שעות וזאת אחרי שיצאו ממרכז הרפואי קפלן ברחובות ומאז נעלו עקובתיהם של השניים שלא שבו לביתם. נדרשת עזרת הציבור בסיוע בחיפושים וזאת בשל העובדה, כי סכנה נשקפת לחייהם עקב מצבם הנפשי הקשה בו הם שרויים.
ניתן לפנות למשטרה או לטלפון :0526494108