בעקבות ההדבקה ההמונית הורה רחמים מלול לפתוח מתחם בדיקות נוסף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בהנחיית ראש העיר רחמים מלול: עיריית רחובות מקימה מתחם בדיקות קורונה נוסף לשירות התושבים

במענה לפניות התושבים, הורה ראש העיר רחמים מלול על הקמת מתחם נוסף המתחם יעבוד במתכונת דרייב אין בשטח הפתוח בסמוך לאתר הפרדסנות, נוסף על הדרייב אין הקיים לבדיקות קורונה במתחם הוטרינריה העירונית שני המתחמים יותאמו לפעילות בחורף

בימים אלה החלה מחלקת החירום באגף הביטחון של עיריית רחובות בהקמת מתחם דרייב אין נוסף לביצוע בדיקות קורונה, נוסף על מתחם הדרייב אין הקיים בסמוך למשרדי הוטרינר העירוני.
המתחם החדש לבדיקות מוקם על ידי עיריית רחובות ויעמוד לרשות מדא וקופות החולים אשר מבצעים את הבדיקות בפועל.
בשבועות האחרונים התלוננו תושבים על עומס במתחם הקיים. ראש העיר, רחמים מלול, הנחה להקים מתחם נוסף על מנת להקל ולזרז את ביצוע הבדיקות.
בישיבה שנערכה השבוע בהשתתפות כל הגורמים הרלוונטיים הוחלט להקים מתחם נוסף. המתחם ימוקם בשטח הפתוח שבסמוך לאתר הפרדסנות בקצה הכביש העוקף המזרחי- דרך בגין. כמו כן הוחלט בישיבה זו כי במתחם הקיים יורחבו שעות הפעילות ויובאו בודקים נוספים מטעם מדא, על מנת להפחית את זמן ההמתנה של התושבים. בנוסף- שני המתחמים יותאמו לפעילות בחורף , במזג אוויר קר וגשום.
בימים אלה החלו עבודות להכשרת השטח למתחם הנוסף- סלילה באספלט, חיבור לתשתיות חשמל ומים. על פי ההערכה, המתחם הנוסף יהיה מוכן עוד לפני ראש השנה.

זהר-בלום-צילום ראובן-קפוצינסקי

זוהר בלום, ממלא מקום ראש העיר המעורב בהקמת המתחם: ״אנו עושים הכל על מנת להקל על תושבי העיר רחובות הנאלצים לבצע בדיקות קורונה, ופועלים להשלמת המתחם עוד בטרם החג ״

מנכ״ל העיריה דורון מילברג: ״לאור בקשות התושבים והנחיית ראש העיר – אנו פועלים להקים מתחם נוסף לבדיקות קורונה מהירות הנערכות במתכונת דרייב אין. כמו כן בקשנו ממדא וקופות החולים לעשות הכל מנת לבצע את הבדיקות במהירות האפשרית ללא המתנה ארוכה״.

הגרף של פיקוד העורף מרביעי שעבר

בעיר כזכור שוהים בבידוד מאות תלמידי בתי ספר וגני ילדים. כפי שפורסם לראשונה בחדשות “רחובות ניוז” מדובר על כיתות משמונה בתי ספר ושמונה גני ילדים. על קצב ההדבקה בעיר רחובות הוזכר אמש (מוצ”ש) גם בערוץ 12, העיר כזכור על פי גרפים פנימיים של פיקוד העורף, נמצא. על קצה הקו האדום.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן