ברכות לתלמידים: הישג נוסף לבית ספר שז”ר שזכו במקום הראשון בתחרות המתמטיקה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ברכות לתלמידים:  הישג נוסף לבית ספר שז”ר שזכו במקום הראשון בעיר רחובות בתחרות במתמטיקה

 

תלמידי בית הספר זכו אתמול (חמישי) במקום הראשון ברחובות ובדירוג הארצי זכו מבין כל בתי הספר בארץ במקום ה-65. נבחרת המתמטיקה של בית ספר הוכיחה ידע מצוין ושליטה בכל מיומנויות המתמטיקה הנדרשות. נבחרת האלופים משכבות ג-ו : ליאורה בר, תומר סניור, יונתן מוגליאנסקי וליהיא בלנק שלו. נבחרת תלמידים מצוינת שלא ויתרה והובילה לנצחון ענק ומכבד. בבית הספר סיכמו “יישר כוח לתלמידים שלנו, הגמר התרחש בכיתות וירטואליות ברוח התקופה הנוכחית ובשידור חי ביוטיוב. התלמידים שלנו הוכיחו שליטה מתמטית וטכנולוגית. מעבר לניצחון יישר כח ענק לתלמידים על האחריות האישית, על מוטיבציה נפלאה ובעיקר על השאיפה למצוינות”.

ועד ההורים סיכם ” התודה הגדולה לא פחות היא למורים המנחים שעמלו בארגון ותרגול הידע הנדרש: אביב, ענת דור,ענבל וגליה שמעבר להכנה במתמטיקה גם תכללו את אירוע ההשתתפות בתחרות המסע בכל השלבים כשהן תורמות מזמנן החופשי מבלי להתפשר עד לנצחון בגמר. גאים בכם תלמידים ומורות מנהלת בית הספר רויטל ברקאי – אתם האלופים שלנו והיום גם של העיר רחובות במתמטיקה”.

זהר-בלום-צילום ראובן-קפוצינסקי

ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך זהר בלום “ראשית אני מברך את תלמידי בית הספר על הזכיה, מחזק את הצוותים החינוכיים שעושים עבודה מדהימה. יש לנו תלמידים טובים בכל בתי הספר בעיר, אנחנו משקיעים רבות בתכנים ולימודי העשרה והתוצאות מדברות בעד עצמן. מכאן אני שולח לכולם הצלחה רבה בהמשך הלימודים ונמשיך יחד לשאוף להישגים בתחומים נוספים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן