ברכות! פרס החינוך הארצי לבית הספר ניצני המדע

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פרס החינוך הארצי לבית הספר ניצני המדע!

ביה״ס הממלכתי היסודי ניצני המדע כבר זכה בהישגים ופרסים רבים, כולל פרס החינוך המחוזי, ועכשיו מגיע הפרס הגדול מכולם: פרס החינוך הארצי לפני שעה קלה התקשרה שרת החינוך הודיע למנהלת ביה״ס דורית נדלר, ובישרה לה: זכיתם בפרס החינוך הארצי!

היום נודע כי מתוך עשרות מוסדות חינוך בכל רחבי הארץ, זכה ביה"ס ניצני המדע ברחובות בפרס החינוך הארצי, המוענק על ידי משרד החינוך ושרת החינוך, דר׳ יפעת שאשא ביטון.
לפני מספר חודשים נודע כי בית הספר זכה בפרס החינוך המחוזי . היום בישרה שרת החינוך אישית למנהלת ביה"ס דורית נדלר על זכייתו של ביה"ס בפרס הנחשב.

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
ראש העיר רחמים מלול

ראש העיר, רחמים מלול: "אנו גאים בעשייה החינוכית והערכית הייחודית של בית הספר ניצני המדע, של המנהלת וצוות המורות והמורים המסור בשותפות נהדרת עם ההורים והתלמידים. הפרס הוא יהלום בכתר של מערכת החינוך העירונית שזכתה כולה בפרס החינוך הארצי. נמשיך בהשקעה ובטיפוח של מערכת החינוך הטובה בישראל".

ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום: "תמכתי מהרגע הראשון בייחודיות של בית הספר ניצני המדע לפיתוח מצוינות בקרב התלמידים ולשיתופי הפעולה עם הנהגת ההורים. שמחנו להמשיך ולהשקיע בבית הספר במהלך השנים, ונמשיך לקדם את מערכת החינוך העירונית. בכל דרך. ברכות למנהלת דורית, לצוות בית הספר להורים ולתלמידים ולתלמידות״.

מנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן: ״ אני חשה גאווה גדולה עם קבלת ההודעה על קבלת פרס חינוך ארצי נוסף לביה"ס ניצני המדע. בעיר נעשיים תהליכים חינוכיים פורצי דרך ואני שמחה שיש לכך הכרה ארצית. אני מודה למנהלת ביהס, למפקחת ביה"ס , לצוותים החינוכיים ולצוותי המנהלה על עשייה מקצועית, מסורה ויוצאת דופן״

מנהלת ניצני המדע דורית נדלר

מנהלת בית הספר, שהקימה אותו, דורית נדלר, אמרה היום בהתרגשות כי ״זכות גדולה נפלה בחלקינו לזכות בפרס חינוך ארצי תודות לעבודה חינוכית מאומצת הנעשית יום יום מתוך אהבה ומחשבה להכין את תלמידנו לעולם המחר בידע, מיומנויות וערכים, ולהוות עבורם בית חינוך חם, תומך ואוהב שמאפשר להם לצמוח, להגשים חלומות ולממש את עצמם. הפרס הוא תודות לכל השותפים לדרך: לצוות חינוכי מסור ומקצועי, לקהילת הורים שותפה ומחבקת, לעיריית רחובות ואגף החינוך שמלווים את העשייה החינוכית בבית הספר מיום הקמתו: ראש העיר מרחמים מלול, מחזיק תיק החינוך ומ"מ ראש העיר זהר בלום, אפרת צוקרמן מנהלת האגף ולשרה והב מנהלת המחלקה לחינוך יסודי. כמובן אחת ויחידה מפקחת בית הספר הגב' ויקי עזיאל שבמנהיגותה מתווה לנו דרך לעשייה חינוכית איכותית ובלתי מתפשרת. אני גאה ונרגשת מההישג המכובד לזכות בפרסי החינוך המחוזי והארצי!״

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: