ברכת הבית: הפועל מרמורק נכנעה בבית להפועל ר"ג 2:0

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

במרמורק רושמים תשעה חודשים ללא ניצחון ביתי באיצטדיון ברמלה,המארחת שנכנעה הערב להפועל ר"ג 2:0, השיגה את ניצחון הבית האחרון שלה לפני תשעה חודשים בדיוק(4.5.2018) שגברה על הפועל כפר סבא 0:4. מאז פתיחת העונה האדומים השיגו את 3 הניצחונות שלה מחוץ לביתה.

מעודדים מהניצחון במחזור שעבר על בני לוד ואצל נועלת הטבלה פינטזו להחליף מקומות על חשבון לוד שמדורגת במקום הלפני האחרון וספגה הפסד נוסף. על מנת שהאדומים מרחובות אכן יפרדו מהמקום האחרון עליהם יהיה לזכות ב-3 נקודות ליגה מול האורדונים שמדורגים במרכז הטבלה ולאחרונה החתימו את המאמן הרחובותי בני בן זקן .

המחצית הראשונה הייתה נטולת אירועים אבל עם יתרון משמעותי של האורחים מר"ג על כר הדשא. ואכן הצדק יצא לאור שלוש דקות מפתיחת המחצית השנייה כאשר ר"ג יצאה למתפרצת שהסתיים בשער של עבדאללה עזאם 1:0. לא חולפים עשר דקות ובהעתק מדיוק לשער הראשון , מתפרצת של האורדנים שוב מסתיימת ברשת ,הפעם היה דור חוגי שהכפיל את התוצאה ל-2:0.

במרמורק רושמים תשעה חודשים ללא ניצחון ביתי במסגרת המחזור, באצטדיון ברמלה.  כאשר היא השיגהאת ניצחון הבית האחרון שלה לפני תשעה חודשים בדיוק(4.5.2018) שגברה על הפועל כפר סבא 0:4. מאז פתיחת העונה האדומים השיגו את 3 הניצחונות שלה מחוץ לביתה.אולי האדומים יכולים להיות מעודדים לקראת מפגש הקצוות מול קטמון במחזור הבא שייערך באיצטדיון טדי בירושלים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *