בשורה להורים: חוגי בתי התלמיד ישובו לפעילות החל מיום ראשון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אמיתי כהן וגולן ביטון

בשורה להורים: חוגי בתי התלמיד ישובו לפעילות החל מיום ראשון. “אמיתי כהן ומברך את כולם לרגל תחילת החזרה לשגרה, תחת מגבלות”.

 

בתי התלמיד של רשת חוויות ישובו למסלולם ביום ראשון הקרוב. בתי הספר מונים כ 1500 משתתפים והם פרוסים בבתי הספר בכל רחבי העיר.

כאמור , מזה מספר שנים מפעילה רשת חוויות את חוגי בתי התלמיד לתלמידי בתי הספר היסודיים ברחבי העיר ביחד עם החברה העירונית כאשר יש חלוקה בתפעול החוגים ותיאום מלא בן שני הגופים .
את ריכוז החוגים מובילה דלית אולמרט בשיתוף רכזות החוגים שפרוסות בבתי הספר בעיר ונותנות מענה ייחודי לתלמידים בשיתוף מלא עם הנהגת ההורים הבית ספרית והעירונית .

כבר היום מאות הורים קיבלו הודעות על החזרה לפעילות בבתי הספר הכוללים גם כיתת אחים שמעניק מענה ייחודי לאותם תלמידים שממתינים לאחים שלומדים בבית הספר בפיקוח מלא של רכזת החוגים .

יו”ר רשת חוויות, אמיתי כהן  “בשבוע האחרון, בהתאם למתווים ולמדיניות העירונית, החלנו בהחזרת פעילויות רשת חוויות לסדרן, על מנת לאפשר להורים ולילדים לשוב למסגרות, ולהנות ממערכת חינוך בלתי פורמלי איכותית, מעשירה ומצמיחה. בין היתר, נפתחו המעונות ולאחריהם הספרייה המרכזית, ספריית שוויץ רחובות החדשה, הצהרונים בהדרגה וכעת ישובו כאמור החוגים לפעול. אני מודה לצוותים שעמלים על הערכות לפתיחת המרכזים לפי ההנחיות, ומברך את כולם לרגל תחילת החזרה לשגרה, תחת מגבלות הקורונה והקפדה על כללי התו הסגול”.

גולן ביטון סמנכל חוויות והממונה על חוגי בתי התלמיד מסר ״ צוות רכזות בתי התלמיד בהובלת דלית אולמרט מנהלת הפרוייקט ביחד עם צוות המדריכים נרגשות ומצפות כבר לפגוש את התלמידים ולהתחיל את הפעילות הייחודית בבתי הספר עד ה 13.7 בכפוף לתו הסגול ולהנחיות משרד הבריאות, יש לציין כי אנו פועלים בתיאום מלא מול החברה העירונית שגם מפעילה את הפרוייקט ברחבי ועל כך אני מודה למנכל החברה העירונית איציק עובדיה וכמובן ליור הנהגת ההורים העירונית צופית גולן על שיתוף פעולה מלא לרווחת כלל התלמידים״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן