בשורה לתושבי רחובות: אפליקציית התרופות ללא מרשם של משרד הבריאות "TO GO"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אפליקציית "תרופה TO GO" זמינה להורדה בחנויות האפליקציות של אנדרואיד ואפל, ומומלץ לכם להוריד אותה לטלפון הנייד שלכם ולהיעזר בה בכל עת שאתם מתכננים לרכוש תרופה ללא מרשם, או אפילו בשביל להעשיר את הידע שלכם בנוגע לתרופות אותן אתם נוטלים.

תרופות ללא מרשם יכולות ללא ספק להיות לנו לעזר רב בהקלה של תסמיני מחלה או בעיה רפואית ממנה אנו סובלים, ואפילו בטיפול בה במידת האפשר. התרופות הללו חוסכות לנו פעמים רבות את הצורך לגשת אל הרופא, ובטח שמקצרות באופן משמעותי את התור הארוך בבית המרקחת. הבעיה מתחילה כשלעיתים אנו לא יודעים איזו תרופה ללא מרשם יכולה להתאים לתסמין שהופיע אצלנו, כשאנו תוהים מהם מרכיביה והשפעותיה של אותה התרופה שאנו מכירים רק בשמה או שמישהו אחר המליץ לנו עליה, או כשאנו מעוניינים להבין מה ההבדלים בין התרופות ללא מרשם השונות וכיצד נוכל לחסוך כסף בעת קנייתן. אז אנו נשארים אובדי עצות ומלאי תהיות ולא יודעים כיצד לנהוג, אך בדיוק בשביל זה השיק משרד הבריאות אפליקציה יעילה ושימושית "תרופה TO GO".
רבים מאיתנו חוו ללא ספק את המצב הבא: אנחנו כבר בבית המרקחת או ברשת הפארם, עומדים מול מדף התרופות מבולבלים ונבוכים ולא מצליחים להחליט, או שפשוט איננו יודעים, איזו תרופה מבין שפע התרופות הנמצא מולנו יכולה להתאים לטיפול בבעיה שממנה אנו סובלים. בעזרת שימוש פשוט באפליקציה נפתור את ההתלבטות בקלות ולא נצטרך להטריח את אחד הרוקחים או מי מעובדי המקום על מנת להגיע להחלטה. פשוט נכוון את מצלמת הסמארטפון לברקוד המופיע על אריזתה של כל אחת מהתרופות שעל המדף, ובין רגע נוכל לקבל עליה מידע מפורט. בנוסף, אם במגירת התרופות הביתית שלכם נמצאת תרופה ללא מרשם שאתם כבר לא ממש זוכרים למה היא משמשת או כיצד נוטלים אותה, תוכלו גם כן לחפש את מאפייניה ויכולותיה באפליקציה באמצעות סריקת הברקוד שלה.
האפליקציה מכילה מידע מפורט על כל אחת מהתרופות ללא מרשם הנמצאות ברשימה שאושרה על ידי משרד הבריאות. באמצעותה תוכלו לחפש את התרופה על פי שמה, לברר אילו תרופות ללא מרשם יכולות לסייע לטיפול בתסמין בו לקיתם, לקרוא מידע מפורט על כל אחת מהתרופות ואפילו לסרוק את הברקוד המופיע על גב אריזת התרופה ולהשוות בין מחירי התרופות השונות הקיימות בשוק, כך שתוכלו גם לחסוך כסף רב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *