בשלישי הקרוב: ערב על אבטיחים בחוויות גבירול-איך להתמודד עם הילדים בחופש הגדול

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
תלמידים,תמונת אילוסטרציה

ביום שלשי(2.7) הקרוב יתקיים בחוויות גבירול ערב שכולו מוקדש להורים בכל הקשור להתמודדות עם הילדים במהלך החופש הגדול.

בכל שנה החופש הגדול תופס אותנו בהפתעה.חלקנו רוצה להדחיק וחלקנו הכי שמח שיש. אך מה עושים כשלילה הופך ליום וההפך.איך מלמדים את הילדים להתמודד עם תקציב,לפני שירוששו אותנו.מרגישים שנגמר המרוץ סביב הזנב? . על שאלות אלו תענה לכם אורית יוסף מבית הספר העירוני להורים

הערב יתקיים במרכז חוויות גבירול(צאלון 1 רחובות) באווירה נעימה, אינטימית ונינוחה ולהורים תינתן ההזדמנות להגיע עם שאלות שמטרידות אותם ומעסיקות אותם בכל הקשור לחינוך ילדיהם במהלך החופש הגדול.הכניסה חופשית

”לכל אלו שמעלים חשש, נאמר שמדובר בהליך  הוא לגמרי טבעי ויחד עם זאת עלינו לזכור שגם המתבגרים צמחו בשנה. מה שהיה בשנה שעברה, לא מחייב שכך יהיה גם השנה. אין צורך לחזור על הסיפור.
קודם כל תנשמו. קחו את הקיץ כהזדמנות. תבחרו לעבוד על הקשר עם המתגברים, לחבר בין האחים, לחזק את הקשר, ההקשבה, הכבוד, העצמאות, שיתוף הפעולה” מבהירה יוסף ומוסיפה באותה נשימה ”נהלו שיחות אלה כשישנה פניות להקשבה בשני הצדדים, כך הילד ירגיש שדעתו נחשבת ומצד שני לא ינצל את חוסר שימת הלב שלכם להשיג דבר שפחות רצוי. היו ברורים כשדבר אינו עולה בקנה אחד עם הערכים/הסכמה שלכם. המליצו לבחור סוג בילוי שונה במקום זה שרצה”.

את שאר הטיפים לחופש הגדול אתם מוזמנים לקבל בהדרכה פרטנית שתייערך במקום.

מנהל חוויות גבירול איתמר הרשקו סיכם: ”ערב זה הינו שיתוף פעולה של מתנס חוויות גבירול, בית הספר העירוני להורים, האגף לשירותים חברתיים, הרשקות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול. אני קורא לכולם להגיע ולשאול את השאלות כי לאורית יוסף יש את התשובות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן