בשל הקורונה: מצעד הגאווה ברחובות נדחה למועד לא ידוע

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
קרדיט צילום על התמונה ממצעד בבאר שבע: גיא כהן,האגודה למען הלהט”ב

בצל משבר הקורונה מצעד הגאווה שהיה שאמור היה להתקיים בחודש יוני נדחה למועד מאוחר יותר. הרן יקיר ממובילי המצעדים שנערכו בעיר קורא לציבור לציין את חודש הגאווה בדרך אחרת” אני מזמין את התושבים  לתלות דגל גאווה בביתם במהלך חודש יוני, למען שוויון”

זה היה צפוי,אך עקב מגפת הקורונה אירועי הגאווה ברחובות ובשאר הארץ לא יוכלו להתקיים ביוני הקרוב במתכונת המוכרת ובמועד הרגיל נדחו למועד לא ידוע.וזאת בשל ההגבלות על התקהלויות, שמועד פקיעתן אינו ידוע. חשוב לציין כ י מלבד רחובות  גם מוקדי המצעדים הגדולים והוותיקים בישראל – הערים תל אביב,  חיפה, ירושלים ובאר שבע הודיעו על דחייה זמנית. גורמים בקהילה טענו כי הם מעמידים בראש סדר העדיפויות שלהם את השמירה על בריאות האזרחים, תמיכה באוכלוסיות המוחלשות בתוך הקהילה ושותפות בדאגות הקיום של כולנו – בכל אלה אנחנו פועלים כקהילה שהיא חלק מהחברה הישראלית. בשאיפה  לקיים את המצעד לקראת סוף הקיץ בתקווה שהתנאים יאפשרו זאת.

הרן יקיר ממובילי מצעדי הגאווה שנערכו בשנתיים האחרונות  בעיר התרבות והמדע מסר “עדיין, חשוב שנציין את חודש הגאווה, ואני מזמין את התושבים  לתלות דגל גאווה בביתם במהלך חודש יוני, למען שוויון, סובלנות ואהבת הזולת. מי שרוצה דגל מוזמן לפנות אלי בפייסבוק”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן