בת חן קרני מונתה למנהלת האגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אירית שיפריס, מנהלת האגף היוצאת, פורשת לפנסיה בתום 15 שנים של ניהול האגף, ולאחר שפיתחה את השירותים החברתיים ותוכניות הרווחה בעיר. עו”ס בת חן קרני ניהלה בשנים האחרונות את המחלקה לשירותים חברתיים בגדרה

אמש (ראשון)בחרה וועדה בראשות ראש העיר, רחמים מלול את מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעיר רחובות- בת חן קרני.

וועדת המכרז בחנה את המועמדים והמועמדות שהגיעו לשלב הסופי, והחליטה לבחור בקרני, 50, עובדת סוציאלית בוגרת תואר ראשון ותואר שני בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. קרני היא תושבת רחובות. ב- 15 השנים האחרונות היא ניהלה את המחלקה לשירותים חברתיים במועצה המקומית גדרה, ואף נבחרה כמנהלת מצטיינת.

בוועדה בראשות ראש העיר , רחמים מלול, היו חברים גם חבר המועצה עו”ד שמוליק בר דאזאן מחזיק תיק שירותים חברתיים (משקיף) , דורון מילברג, מנכ”ל העירייה, סמנכ”ל משאבי אנוש, גלית אנגל, היועצת המשפטית של עיריית רחובות, עו”ד מיכל דגן, נציג וועד העובדים אבי יחיא, מבקר העירייה נפתלי אקרמן (משקיף), ונציגי ציבור ומשרד הרווחה.

קרני תוביל את מערכת הרווחה העירונית ברחובות, החולשת על תקציב של כ- 150 מיליון ₪, כ- 200 עובדות ועובדים, 4 מרכזים (חוסן, דולב, מרכז הזדמנות ומרכז גישור ) ו- 8 מחלקות , כולל שלוחה בקרית משה.

אירית שיפריס , מנהלת האגף היוצאת, ניהלה את האגף ב 15 השנים האחרונות, ותחת ניהולה האגף צמח והתפתח להיקפו כיום. בין היתר, שיפריס יזמה והקימה את מחלקת איט”ם , מרכז תעסוקה עירוני, מרכז דולב לטיפול במשפחה, הגנה וטיפוח על אוכלוסיות בסיכון, ילדים , בני נוער חסרי ישע וזקנים בסיכון.

בחודשים הקרובים תעבור קרני חפיפה מסודרת עם אירית שיפריס.

 רחמים מלול, ראש העיר אמר כי בחרנו בבת חן קרני לניהול האגף לשירותים חברתיים, אחרי שראיינו מועמדות ומועמדים רבים. מערכת השירותים החברתיים ברחובות מפותחת ומגוונת, ומלאה בעובדות ועובדים מסורים. התרשמנו מיכולותיה הגבוהות ומניסיונה של בת חן, ואנו מאחלים לה הצלחה גדולה  בתפקידה. אנו מודים לאירית שיפריס על פועלה ושירותה הציבורי בניהול האגף ופיתוחו, עד לרמת השירותים הגבוהה שהוא מספק כיום”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן