גאווה מקומית: רון מורגוליס רק בן 15 וכבר מחזיק בחמישה שיאים ארציים לשחייה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

גאווה מקומית: רון מורגוליס רק בן 15 וכבר מחזיק בחמישה שיאים ארציים לשחייה

השחיין רון מורגוליס בן 15 מרחובות תלמיד בית ספר קציר. באליפות הארץ לשנת 2019 הגיע למקום השני ב100מ’ גב ומקום רביעי באליפות הארץ ב-200 מ’ גב.
מורגוליס מחזיק בחמישה שיאים בשחיית גב לגיל 10, שיא ישראל לגיל 10 תוצאה הכי מהירה לגיל!
הוא מתאמן בקבוצת מכבי וייסגל רחובות מגיל 5. היום  נמצא מורגוליס בכיתת שחייה משולבת עם חטיבת הביניים של בית ספר קציר. בכית משלבים את אימוני השחייה בבוקר ובערב עם מערכת השעות של בית הספר ויוצרים חלונות בהם שוחה במסגרת בית הספר בכדי לעזור לו להתמודד עם העומס של השחייה במקביל ללימודיו בבית הספר”.

איך עברה עליך תקופת הקורונה?

“תקופת הקורונה הייתה מאתגרת ביותר, בתקופות הסגר נאלצנו להישאר בבית מבלי לשחות והתאמנו רק אימוני כושר מחוץ למים דרך זום שהמאמן העביר, כדי לשמור על רמה מסויימת של שגרת אימונים וכושר”.

מה השאיפות שלך, עד כמה רחוק תרצה להגיע בתחום?
“השאיפות שלי בתחום השחייה הן להגיע לרמה ותחרויות בין לאומיות כמו אליפות אירופה, עולם ואולימפיאדה.
תחום השחייה תורם לי בהמון דברים כמו הכושר הגופני, העמידה בזמנים, התמודדות עם לחצים והתמודדות עם הצלחות וכשלונות שיש בדרך. תחום השחייה מאתגר בכך שיש המון אימונים בשבוע, 8-9 אימונים בשבוע, כאשר יומיים בשבוע נערך אימון בוקר לפני בית הספר וגם ערב, זה יוצר הרבה עומס ויש קושי בשילוב עם הבית ספר אבל בזכות לוח זמנים מאורגן, התמדה ועקביות אני מצליח לעשות הכל”.

“כשאתה משקיע את רוב הזמן שלך בשחייה ומתאמן שעות רבות במים ומחוץ למים ואז מגיע לתחרות ושובר שיא ומשפר את המיקום הארצי שלך זה מספק ביותר ודוחף אותך ללרצות ולהתקדם עוד. בואו לשחות עם מכבי וייסגל רחובות!”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן