גדי יברקן: “חברי דוברי האמהרית בואו נסייע גם להורינו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
גדי יברקן (צילום מעמוד הפייסבוק)

ח”כ גדי יברקן תושב רחובות פנה ברשת החברתית לחבריו דוברי השפה האמהרית לסייע להורים ומבוגרים בני העדה המתקשים עם העברית.

אחרי שבשעות הבוקר הייתה זו חברת המועצה קארין ברגינסקי שפנתה לראש העיר רחמים מלול  למען תושבי העיר רחובות שאינם דוברים את השפה העברית כעת היה זה תורו של תושב העיר וח”כ מטעם הליכוד,גדי יברקן שניצל את הרשת החברתית כדי לפנות לבני העדה דוברי השפה האתיופית שיסיעו להורים ומבוגרים להתמודד מול נגיף הקורנה .

“חברי דוברי האמהרית,
חשוב שההורים שלנו וכל אלו שעדיין מתקשים עם העברית ידעו את נושא נגיף הקורנה.תקדישו להם ביקור, תוודאו שהם מבינים מה שצריך לעשות וגם תדאגו שהם יצאו מביתם כמה שפחות. תעזרו להם ככל האפשר עם קניות, תרופות וכו”.אמר יברקן . שלא שכח להודות לאנשי הרפואה “בימים אלה, כולנו עובדים מסביב לשעון בכדי לעזור לגורמי הרפואה הבכירים בישראל, בהובלת משרד הבריאות להנגיש את ההוראות לציבור הרחב. ביניהם עולים מבוגרים שלא דוברים את השפה העברית על בוריה.

מכאן אני רוצה להודות לכל הצוותים הרפואיים הפרוסים ברחבי הארץ, העובדים מסביב לשעון ועושים עבודת קודש ממש. כוחות הבטחון, אנשי הרפואה ועוד. וכמובן למטה לשילוב יוצאי אתיופיה במשרד ראש הממשלה, בראשות הגברת טלל דולב שעושים עבודה מבורכת בתיאום עם כל משרדי הממשלה הרלוונטים להנגיש מידע בשפה האמהרית והטיגרית.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=851168035360169&id=593862034424105

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן