גולן ביטון: "אני מתנצל מראש כי אני יודע שחלקכם תחושו אכזבה"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מנכ"ל חוויות גולן ביטון הודיע לעובדי הרשת כי הוא נאלץ לבטל את חופשת הגיבוש במלון שתכנן: "אני מתנצל מראש כי אני יודע שחלקכם תחושו אכזבה". 

 

בעקבות מדיניותו החדשה של ראש העיר רחובות עו"ד מתן דיל בגלל המצב הביטחוני, הנחה מנכ"ל העירייה מאיר דהן את ועד עובדי העירייה שלא לקיים השנה ימי גיבוש לעובדים כפי שנערך כמנהג המסורת.

מאיר דהן צילום: באדיבות עיריית רחובות

בהתאם לכך, לפני זמן קצר הודיע מנכ"ל חוויות גולן ביטון ללמעלה מאלף עובדי הרשת על ביטול החופשה: "עובדות ועובדים יקרים, משפחה יקרה. ראשית אני מתנצל מראש כי אני יודע שחלקכם תחושו אכזבה מההודעה שלי אבל בטוח שגם תבינו ותגלו הזדהות. אחרי חשיבה נוספת, החלטנו שלא לקיים את נופש העובדים שתוכנן השנה. השיקולים העיקריים היו פניות שקיבלתי באשר ליציאה לנופש שלנו כארגון ציבורי קהילתי בשנת מלחמה, בעוד החטופים והחיילים נמצאים בעזה. שקלתי את הדברים, שכן מצד שני חשוב לנו לשמור על שגרה ולחזק אתכם ולכן גם תוכנן הנופש. אולם, אני מבקש לגלות רגישות לרחשי הלב של כולם וכמובן מזדהה עם התחושות הקשות של ימי מלחמה, שהכריעו על קבלת ההחלטה. חשוב לי להדגיש שרשת חוויות נמצאת ברמת תפקוד גבוהה ביותר ודווקא בשל כך, אני מרגיש חובה וזכות להוות דוגמא בעניין. אני מודה לכם ולכן על ההבנה ומקווה ומאמין שבשנה הבאה יתאפשר לכל עם ישראל וגם לנו לחזור לשגרת חיים מלאה. ברצוני להביע את הערכתי העצומה אליכם, על עבודתכם הקשה והמסורה בכלל והשנה בפרט, אני בטוח שנמצא את הכוח והדרך להמשיך לשרת ביחד את התושבים, ושעוד נחגוג יחד בע"ה בהמשך הדרך".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *