גזר דין מוות? מועדון השחייה מכבי וייסגל נמצא בסכנת סגירה

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

גזר דין מוות? מועדון השחייה מכבי וייסגל רחובות נמצא בסכנת סגירה מיידית, למרבה הצער אין מי שמסייע להמשך פעילותם. גורם במועדון: "חסרים לנו 150 אלף שקלים כדי להמשיך ולהפעיל, לא נראה שמישהו באמת עוזר לנו ולכולם זה עצוב, במיוחד למאות הילדים שאצלנו". 

 

בעקבות קשיים כלכליים שנקלעה עמותת מכבי וייסגל רחובות, מאות הורים קיבלו בתדהמה הודעה על כוונת הנהלת העמותה לסיים בצער רב את הפעילות התחרויות בעיר. בעמותה הסבירו כי עקב תשלומים גבוהים עבור שימוש בבריכות, וייסגל ומועדון רחובות, וכן בעקבות מגיפת הקורונה חלה ירידה במספר החוגים. לעמותה כאמור חסרים מאה וחמישים אלף שקלים כדי לקיים את המשך הפעילות המבורכת שפועלת למעלה מעשור. במהלך הפעילות כזכור גרפו שחייני הקבוצה עשרות מדליות וזכו שלוש פעמים ברציפות בתואר אלופי המדינה לגילאים 10-14.

קבוצת אגודת מכבי וייסגל צילום ארכיון

במועדון רשומים כ-400 בני נוער, רובם תושבי רחובות שנהנו עד כה משירות וממקצועיות גבוהים ביותר. בשעה 20:00 הערב (רביעי) ייפגשו ההורים עם הנהלת הקבוצה וככל הנראה הם יתבשרו על סגירת המועדון בלית ברירה. "רק צעד ממשי של תקצוב מהעירייה או גורמים אחרים יוכלו להציל את קיומנו" סיכם גורם במועדון.

חדשות רחובות - עיריית רחובות צילום רחובות ניוז - רחובות ניוז
חדשות רחובות – עיריית רחובות צילום

מהעירייה נמסר: "נקבעה פגישה עם מנהל מחלקת הספורט בנושא זה. העמותה קיבלה בעבר, מקבלת, ותקבל גם בעתיד -ליווי וסיוע ככל שנדרש, הכל בהתאם לכללי המינהל התקין ובהתאם לחוק כמובן".

תגובות

4 תגובות

  1. הלוואי והעירייה תיקח דוגמא מעיריות אחרות סביבנו ותשקיע בספורט של ילדים ונוער לא רק בשביל שהאגודה תוכל להמשיך להתקיים, אלא גם שההורים יוכלו לשלם מכירים סבירים, בדומה לתשלומים לאגודות דומות.

  2. העיריה לא עוזרת לנו. חייבים להציל את וייסגל. תנו לילדים שלנו לשחות. וייסגל זה בית השני שלהם.

  3. לא מבין את התגובה של העירייה. הסיוע צריך להיות במיידי ללא שיהוי. הפגיעה הנפשית בילדים היא קשה ביותר. הילדים כולם נמצאים בחוסר וודאות מה יקרה מחר!!!

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: