גיא צור פנה אל מנהל בית חולים "לא די בהבעת חרטה".

חדשות רחובות - חבר המועצה גיא צור - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

חבר מועצת העיר רחובות, גיא צור, פנה למנכ"ל בית החולים קפלן ד"ר טריף בדר כנגד החלטת בית החולים שלא לנקוט בצעדים משמעותיים כנגד שניים מעובדיו שהצטלמו יחד עם מחבל מארגון הטרור 'חמאס'. עבור צור החלטת בית החולים "מעוררת תמיהה וכאב".

במכתבו מציין צור: "ד"ר בדר מכובדי, החלטת בית החולים שלא לנקוט בפעולה בעלת מסר מהדד מעוררת תמיהה ואף כאב. כמי שפעל ופועל במסגרת פעילות כחבר מועצת העיר לחזק את אנשי הרפואה ואת הקשר עם בית החולים גם במסגרת הצעה לסדר שעברה פה אחד פרי עטי התאכזבתי באופן עמוק מאופן הטיפול של בית החולים בפרשה.

עוד הוא מוסיף:" הטרור כנגד עמנו בארצנו הוא נגע שגובה קורבנות רבים בגוף ובנפש. ארגון חמאס שחרט על דגלו את השמדת ישראל ואנשיו לא יכולים להפוך מודל להערצה עבור צוותי רפואה במדינת ישראל. הטרור ראוי לכל גינוי. מצופה היה מבית החולים לפעול באופן אחר ולהעביר מסר חד כנגד התנהגות זו של שניים מאנשי הצוות. המלחמה בטרור והגינוי לו אינם עוברם רק בשדות הקרב ופעילות עיקשת של כוחות הביטחון אלא גם בשלילת הלגיטימציה שלו באופנים נוספים מעיין זה. "

ומסכם:" אני כותב לך בשמי אך לצידי עומדים רבים נוספים שמביעים את מחאתם וכאבם. אודה לך אם תשקול בשנית את החלטת בית החולים לא די בהבעת חרטה רפה בנושא כאוב זה".

צור הוסיף בשיחה עימנו:" הדברים נכתבים מדם ליבי, אין להקל ראש במחיר הכבד של הטרור ולכן מובעת האכזבה על התנהלות בית החולים קפלן בעניין זה. ומכאן גם באמצעות במה זו אני שולח חיבוק חם למשפחות השכולות ולעם ישראל כולו ואומר שהטרור לא ינצח את החיבור הנצחי של עם ישראל לארצו".

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: