גן ילדים נוסף נכנס לבידוד במקביל קוראת העירייה לתושבים להתנדב ולהאבק בנגיף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בעוד חבר המועצה גיא צור יזם קריאה למתנדבים במאבק הנגיף, 32 ילדי גן נכנסים לבידוד.

 

ישיבת מועצת העיר רחובות, אישרה הערב פה אחד, את הצעתו לסדר של חבר מועצת העיר רחובות, גיא צור, בדבר הקמת מערך מתנדבים מפולח לפי שכונות שיסייע בהתמודדות עם נגיף הקורונה.

ההצעה החשובה, תייצר מערך מתנדבים עירוני שיסייע בצרכים השונים לסיוע במאבק בנגיף שיעלו מן השטח ויופנו אל העירייה, זאת בין היתר באמצעות חלוקת מזון, סיוע למחלקת החינוך והרווחה ומשימות אחרות אשר יאפשרו תמיכה של ממש לעובדי העירייה והשפעה על הטיפול במשבר הבריאותי והשלכותיו ברמה העירונית.

“רוח ההתנדבות וההערבות ההדדית הם שיאפשרו לנו לעבור את המשבר המורכב בהצלחה.” אמר חבר המועצה צור והוסיף:” אנחנו מצויים במשבר בריאותי חברתי וכלכלי בקנה מידה משמעותי המביא עימו אתגרים רבים. השלטון המקומי בכלל ועייריית רחובות בפרט על עובדיה והמתנדבים שבה נתנה עד כה מענה ותמשיך לתת מענה לאותם אתגרים ייחודיים. הבשורה החשובה בהצעה היא למעשה בהסדרה של הנושא ובתמיכה הרחבה של ראש העיר וחברי מועצת העיר. אנו נמשיך לתת מענה מספק ואף להגדיל את הפעילות ההתנדבותית. אני קורא מכאן לתושבות ותושבי העיר לקחת חלק ביוזמה החשובה ומאחל שנדע ימים טובים יותר.”

בנוסח ההצעה לסדר נכתב :”עיריית רחובות תקים ותתכלל צוות מתנדבים לטובת סיוע במשבר הקורונה באמצעות ובשיתוף מחלקת הרווחה החינוך ושאר מחלקות וגופים רלוונטיים בעירייה. איוש המתנדבים יעשה באמצעות פרסום בדף הפייסבוק העירוני ושאר אמצעי קשר אל הציבור. המתנדבים ימופו ויחולקו לפי חלוקה גיאוגרפית שכונתית ואזורית .הצוות יהיה קבוע לעניינים הדורשים סיוע בעת המשבר. בסיום ההתנדבות בזמן מתואם כנדרש יקבלו תעודת הערכה על פעילותם.”

המעוניינים להתנדב יכולים לפנות אל חבר המועצה צור ואל אמצעי הקשר השונים של העירייה.

גן ילדים אילוסטרציה

תוך כדי העירכות מפרסמת העירייה על גן ילדים נוסף שנכנס לבידוד ביום האחרון ללימודים ” נודע כי אשת צוות חינוכי בגן לוי יצחק בעיר נמצאה כנשאית של נגיף הקורונה. בהתאם להנחיות משרד הבריאות, 32 הילדים ושני אנשי צוות חינוכי יכנסו לבידוד. בהתאם לחקירה האפידמיולוגית של משרד הבריאות, ייוודע בהמשך האם יש נוספים שחייבים בבידוד . הודעות נמסרות להורים. עירית רחובות עומדת בקשר עם הגורמים הרלוונטיים ומאחלת בריאות איתנה לכולם!”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן