גנבים שפלים: ילדי גנים בשכונת קרית משה נדהמו לראות שגנבו להם את הדשא הסינטטי החדש

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

גנבים שפלים: ילדי שני גנים וצוותיהם משכונת קרית משה סובלים ממכת גניבות שגורמת בעיקר עוגמת נפש וצער. המקרה הראשון היה גניבת דשא סינטטי (בתמונה) והשני שולחן עגול ומיוחד.

 

צוותי החינוך והגננות בשני גנים שונים בשכונת קרית משה ברחובות הלינו על גניבות שמתבצעות על ידי גנבים שפלים וחסרי לב מחצרות הגנים בעיקר בסופי שבוע. בחודש ספטמבר סיימה כאמור העירייה לשפץ את חצר גן בן ישי שבשכונת קרית משה בעלות של עשרות אלפי שקלים. צוות הגן הגיע ביום ראשון שעבר ונדהם לראות כי חלק מהדשא הסינטטי נחתך בצורה מדוייקת. הצוות דיווח על כך לאגף החינוך ולמוקד העירוני שהחלו מיד לפעול לתיקון הדשא שיתבצע כבר בשבוע הבא.

מקרה מעצר נוסף הוא גניבת שולחן עגול ומיוחד שנגנב במהלך השבת האחרונה מגן ילדים ברחוב אשורוב 10. גם המקרה הזה ציער את עשרות הילדים שרק חזרו מחופשת הקורונה המאולצת.

זהר-בלום-צילום ראובן-קפוצינסקי

באגף החינוך של העירייה החלו מיד בתיקונים ובהזמנת עבודה חדשה לנזקים שנגרמו. בקרבתו של ממלא מקום ראש העיר המחזיק בתיק החינוך זהר בלום נשמעו כועסים מתמיד וסיכמו שבלום רואה את המעשים בחומרה רבה ובמקביל הנחה את הקבלן לתקן במהירות האפשרית את הנזקים כדי לאפשר לילדיי הגן להמשיך בשגרת היום.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקודם
הבא
דילוג לתוכן